Events menu

اخبارخبرها

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۹
Background image

۴۰ تن در پیوند به سرقت، آزار و اذیت، قمار، حمل سلاح غیرقانونی، استفاده از مواد مخدر، فرار از منزل، در هشت ولایت کشور بازداشت شدند.

از میان آنان؛ پولیس مبارزه با جرایم جنایی، هشت تن را در پیوند به سرقت، قمار و فرار از منزل از نیمروز، چهار تن در پیوند به حمل سلاح غیرقانونی و پنج سارق مسلح و حرفه ای را همراه با دو عراده موتر سرقت شده و هشت سیت مبایل در هرات بازداشت نمودند. 
در همین حال، پنج مجرم در تخار، دو تن در پیوند به سرقت از غزنی، یک گروه چهار نفری از سارقان حرفه ای در پروان، دو تن در پیوند به فرار از منزل از سرپل، یک مجرم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۶
Background image

سه تن در پیوند به حمل سلاح غیرقانونی و فروش مواد مخدر از سوی منسوبین پولیس امن عامه وزارت امور داخله بازداشت شدند.

نیروهای کندک البدر ریاست عمومی امن عامه وزارت امور داخله دو تن را در پیوند به انتقال اسلحه فاقد اسناد در ایست بازرسی لب جر و چهار راهی گل سرخ شهر کابل بازداشت نموده و جهت تحقیقات بیشتر. . .

اخبار گذشتهبیشتر

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۸ - ۹:۲

در ۸ ولایت؛ بیش از ۳۹۰ جریب مزارع کوکنار تخریب و ۹تن از فروشندگان مواد مخدر بازداشت شدند

پولیس مبارزه با مواد مخدر در ۸ ولایت بیش از ۳۹۰ جریب مزارع کوکنار را تخریب و ۹ تن را در پیوند به فروش مواد مخدر بازداشت نمودند.
از این میان، ۳۸۶ جریب زمین در ولسوالی ارگو ولایت بدخشان،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۲۳ - ۱۱:۴

۲۸ تن در پنج ولایت بازداشت شدند

این افراد در پیوند به سرقت، قتل، ترور، بغاوت، باج گیری و حادثه ترافیکی از ولایت های کابل، کاپیسا، نیمروز، لغمان و غور بازداشت شدند.
منسوبین پولیس فرماندهی امنیه ولایت کابل شش تن را در. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱/۲۰ - ۱۱:۱۳

۵۰ تن از نیروهای پولیس در ولایت بدخشان پس از آموزش های مسلکی فارغ گردیدند

۵۰تن از نیروهای پولیس پس از سپری نمودن آموزش های  مسلکی یک ونیم ماهه از تولی تعلیمی قوماندنی امنیه ولایت بدخشان فارغ گردیدند.
طی محفلی که به همین مناسبت در قوماندانی امنیه ولایت بدخشان. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱/۲۰ - ۱۰:۳۳

بیش از ۵۰تن از معتادین در ولایت تخار تداوی و به خانواده های شان تحویل داده شدند

پولیس مبارزه با مواد مخدر قوماندانی امنیه ولایت تخار ۵۴تن از معتادین مواد مخدر را که قبلا از نقاط مختلف این ولایت جمع آوری نموده بودند و تحت درمان در کمپ ترک اعتیاد قرار داشتند بعد از. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۲۴ - ۱۲:۳۰

فراغت ۴۲ تن از مدیران پولیس ترافیک از برنامه ارتقاع ظرفیت

سمینار آموزشی به منظور ارتقای ظرفیت  و مسلکی سازی مدیران پولیس ترافیک مرکز و ولایات کشور که در قوماندانی کالج ارتقای ظرفیت، تدویر یافته بود، امروز طی محفلی با اهدای تصدیق نامه پایان. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۲۴ - ۱۲:۳۰

۲۹ تن در پیوند به جرایم جنایی در شش ولایت بازداشت شده اند

۲۹ تن در پیوند به سرقت، ترور،  قتل، قمار بازی، فرار از منزل، حمل و نگهداری سلاح غیرقانونی و فساد اخلاقی از ولایت های بلخ، کابل، تخار، هرات، پکتیا و دایکندی بازداشت شدند. 
منسوبین امنیتی. . .