منوی اطلاعیه

اطلاعیهنمایش همه

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۳۷
Background image

اطلاعیه وزارت امور داخله 

ریاست حمایت و وارسی از پولیس، به منظور رسیده گی به امور کاری، تسهیل طی مراحل اسناد، پرداخت حقوق، امتیازات و کمک‌ها برای معلولین و ورثه شهدای قوای قهرمان پولیس اقدامات عملی را روی دست گرفته است.
از اینکه شماره تماس و آدرس معلولین و ورثه محترم شهدای قوای پولیس که قبلا درج سیستم بوده، و فعلا به دلیل تغییر مکان و خاموش بودن شماره‌های تیلفون، نیاز است تا آدرس و شماره‌های جدید تیلفون آنها دوباره تجدید و . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۹ - ۱۲:۵۷
Background image

اعلامیه مطبوعاتی وزارت امور داخله در پیوند به حمله تروریستی بالای کاروان موترهای محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری

وزارت امورداخله جمهوری اسلامی افغانستان، حمله تروریستی امروز در منطقه چهارراهی "تایمنی" مربوطات حوزه چهارم شهر کابل را ک

بسته شده نمایش همه

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۳۷

اطلاعیه وزارت امور داخله 

ریاست حمایت و وارسی از پولیس، به منظور رسیده گی به امور کاری، تسهیل طی مراحل اسناد، پرداخت حقوق، امتیازات و کمک‌ها برای معلولین و ورثه شهدای قوای قهرمان پولیس اقدامات عملی را روی دست . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۹ - ۱۲:۵۷

اعلامیه مطبوعاتی وزارت امور داخله در پیوند به حمله تروریستی بالای کاروان موترهای محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری

وزارت امورداخله جمهوری اسلامی افغانستان، حمله تروریستی امروز در منطقه چهارراهی "تایمنی" مربوطات حوزه چهارم شهر کابل را که در آن شماری از هموطنان بی‌گناه ما شهید و زخمی شدند، به شدید . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۷ - ۱۲:۵۶

اعلامیه کمیسیون برگزاری مراسم بزرگداشت از هفته شهید

کمیسیون برگزاری مراسم بزرگداشت از هفته شهید، فرا رسیدن هفته شهید به خصوص نزدهمین سالگرد شهادت قهرمان ملی و نهمین سالگرد شهید صلح پروفیسور استاد برهان الدین ربانی را به کافه ملت مسلمه . . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۸ - ۱۶:۵۰

وزارت امور داخله ادعای یک خانم "منسوب پولیس حوزه نهم" را بررسی کرد

فاطمه احمدی بنت نور احمد لمری ساتنمن پیشین پولیس ملی افغانستان موظف در حوزه نهم امنیتی شهر کابل ادعایی مبنی بر آزار و اذیت جنسی از سوی رهبری حوزه متذکره را به تاریخ ۲۹ اسد در فضای . . .

جمعه ۱۳۹۹/۶/۷ - ۱۳:۵

اعلامیه وزارت امور داخله در پیوند به گزارش اخیر اداره بازرس ویژه آمریکا برای بازسازی افغانستان "سیگار"

وزارت امور داخله گزارش اخیر اداره بازرس ویژه امریکا برای بازسازی افغانستان (سیگار) مبنی بر حضور افراد معتاد و نیروهای خیالی درصفوف نیروهای پولیس ملی در برخی از ولایت‌های جنوبی کشور را . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۴ - ۱۷:۲۲

گروه‌ طالبان در دو هفته گذشته ۲۲۱ فرد ملکی را شهید و زخمی نمودند

از اثر ۷۸۱ تحرک طالبان در جریان دو هفته گذشته، ۸۸ فرد ملکی شهید و ۱۳۳ تن دیگر مجروح گردیده اند.

گروه طالبان با بی‌پروایی و بی‌تفاوتی تمام به کشتار مردم بی‌دفاع و بی‌گناه افغانستان . . .