منوی اطلاعیه

اطلاعیهنمایش همه

شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۱۴:۹
Background image

اعلامیه‌ مشترک نیروهای ملی دفاعی و امنیتی افغانستان

حملات خونبار تروریستی روز سه شنبه بر شفاخانه‌ ملی صد بستر برچی، حمله بر نماز جنازه‌ در ننگرهار و پس از آن حمله موتر بم در شهر گردیز مردم افغانستان را در ماتم فرو برد. نیروهای امنیتی در کمتر از چهار ساعت حمله بر شفاخانه صد بستر را مهار کرده و همه‌ی تروریستان را از پا درآوردند. اما تکذیب این جنایت از سوی گروه طالبان و عدم پذیرش حملات جنایتکارانه بر اهداف ملکی مؤید چند نکته‌ی مهم است که طالبان برای . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۲ - ۱۴:۱۷
Background image

اعلامیه مشترک مطبوعاتی وزارت امور داخله و ریاست عمومی امنیت ملی 

وَلَوْلا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُمْ بِبَعْضٍ لَهُدِّمَتْ صَوَامِعُ وَبِيَعٌ وَصَلَوَاتٌ وَمَسَاجِدُ يُذْكَرُ فِي

بسته شده نمایش همه

شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۱۴:۹

اعلامیه‌ مشترک نیروهای ملی دفاعی و امنیتی افغانستان

حملات خونبار تروریستی روز سه شنبه بر شفاخانه‌ ملی صد بستر برچی، حمله بر نماز جنازه‌ در ننگرهار و پس از آن حمله موتر بم در شهر گردیز مردم افغانستان را در ماتم فرو برد. نیروهای امنیتی در . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۲ - ۱۴:۱۷

اعلامیه مشترک مطبوعاتی وزارت امور داخله و ریاست عمومی امنیت ملی 

وَلَوْلا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُمْ بِبَعْضٍ لَهُدِّمَتْ صَوَامِعُ وَبِيَعٌ وَصَلَوَاتٌ وَمَسَاجِدُ يُذْكَرُ فِيهَا اسْمُ اللَّهِ كَثِيرًا وَلَيَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۱۵ - ۱۲:۵۲

در ادامه گرفتاری مظنونین فراری 

 

لیست مجرمین تحت تعقیب پولیس را از اینجا دریافت نماید

 

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱/۲۸ - ۹:۷

اطلاعیه وزارت امورداخله درپیوند به تمدید قیود گشت و گذار در شهر کابل 

نظر به فیصلهٔ کابینهٔ جمهوری اسلامی افغانستان مبنی بر تمدید رخصتی برای سه‌هفته دیگر، قیود گشت‌ و گذار درشهر کابل نیز تمدید می‌گردد.
 وزارت امور داخله یکبار دیگر به باشنده‌گان شریف شهر . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۲۶ - ۹:۲۵

اطلاعیه تعقیبی وزارت امورداخله پیرامون منع گشت و گذار با موترسایکل در شهرکابل 

وزارت امورداخله، به آنعده از رستورانت‌ها که خدمات را به گونه آنلاین و توسط موترسایکل‌ به شهریان محترم کابل ارایه می کنند، خبر می دهد که آنان از اطلاعیه نشر شده مبنی بر منع گشت و گذار با . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۲۵ - ۸:۵۹

اطلاعیه وزارت امورداخله

بر بنیاد بررسی و یافته‌های پولیس کابل، بیشترین رویدادهای جرمی به خصوص طراحی حملات تروریستی، قتل‌های هدفمند و جرایم جنائی توسط مجرمین با استفاده از موترسایکل در نواحی مختلف شهر کابل . . .