منوی اطلاعیه

اطلاعیهنمایش همه

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۲
Background image

اطلاعیه قوماندانی عمومی اکادمی پولیس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق

به اطلاع تمام فارغان صنوف دوازدهم مرکز و ولایات کشور که کارت اشتراک در امتحان کانکور شمولیت به برنامه لیسانس (چهار ساله) اکادمی پولیس را اخذ نموده اند، رسانیده می شود تا به روز چهار شنبه مورخ 1398/11/16 غرض سپری نمودن امتحان به محلات از قبل تعیین شده، حضور بهم رسانند.
نوت: داشتن قلم رنگ سیاه که قابلیت نشرنداشته باشد، اصل تذکره تابعیت وکارت شمولیت کانکور حتمی است.

بسته شده نمایش همه

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۲

اطلاعیه قوماندانی عمومی اکادمی پولیس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق

به اطلاع تمام فارغان صنوف دوازدهم مرکز و ولایات کشور که کارت اشتراک در امتحان کانکور شمولیت به برنامه لیسانس (چهار ساله) اکادمی پولیس را اخذ نموده اند، رسانیده می شود تا به روز چهار . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۹:۱۵

اطلاعیه پولیس انترپول وزارت امورداخله

پولیس کشور جمهوری اسلامی ایران، جسد یک شهروند افغانستان را همراه با یک جلد پاسپورت به اسم احمد سهيل كريمي، مسكونه اصلي ولايت هرات از مرز كشور ايران و تركيه دريافت نموده است.
از شهروندان . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۹:۶

اطلاعیه قوماندانی اکادمی پولیس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق

به اطلاع تمام کامیابان برنامه فوق لیسانس اکادمی پولیس مـلی که شـــامل جـــدول زیر مــی باشـــنـد رسـانیده مــیشود که طی سه روز اعتبار از تاریخ 12 دلو الی 15 دلو سال روان غرض طی مراحل . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۸

اطلاعیه قوماندانی اکادمی پولیس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق


به اطلاع عموم فارغان دوره لیسانس رشته‌های: کمپیوتر ساینس، حقوق، شرعیات، ژورنالیزم، اقتصاد و روانشناسی پوهنتون‌های ملکی که قبلاً جهت شمولیت به برنامه فوق لیسانس دراکادمی پولیس ملی شهید . . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۹:۵۹

اطلاعیه وزارت امورداخله

 امروزشنبه 14 جدی 1398، پرسونل معینیت مبارزه با مواد مخدر درپولیگون این معینیت واقع ساحه حوزه پانزدهم امنیتی شهرکابل از ساعت 8:30 صبح الی 3:30 عصر، انداخت سلاح‌های ثقیل و خفیف را اجرا . . .