منوی اطلاعیه

اطلاعیهنمایش همه

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۲۱ - ۹:۰
Background image

اطلاعیه

به تمام صاحبان موترهای مسافربری و تناژ بلند ابلاغ می‌گردد تا بخاطر طی مراحل اسناد وسایط شان و تنظیم امور مالیاتی به اداره ترافیک مراجعه نمایند. هیچ موتر بدون مجوز حق تردد را ندارد در غیر اینصورت باید به پارچه‌های جریمهٔ ترافیک پاسخگو باشند. 
تصریح می‌گردد که عضویت در اتحادیه‌های ترانسپورتی مسوولیت موترداران را در قبال پرداخت مالیه و تنفیذ قانون کم نمی‌سازد. هیچ‌‌یک از موترداران حق ندارند از کارت . . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۲۱:۳۵
Background image

اعلامیهٔ مطبوعاتی در پیوند به حمله تروریستی امروز بالای شاگردان مکتب در کابل 

تروریستان برای چندمین‌بار در ماه مبارک رمضان جنایات بزرگ انسانی را خلق کردند.

بسته شده نمایش همه

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۲۱ - ۹:۰

اطلاعیه

به تمام صاحبان موترهای مسافربری و تناژ بلند ابلاغ می‌گردد تا بخاطر طی مراحل اسناد وسایط شان و تنظیم امور مالیاتی به اداره ترافیک مراجعه نمایند. هیچ موتر بدون مجوز حق تردد را ندارد در . . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۲۱:۳۵

اعلامیهٔ مطبوعاتی در پیوند به حمله تروریستی امروز بالای شاگردان مکتب در کابل 

تروریستان برای چندمین‌بار در ماه مبارک رمضان جنایات بزرگ انسانی را خلق کردند. امروز نزدیک افطار تروریستان یک انفجار را در نزدیک دروازه مکتب سیدالشهداء حوزه ۱۳ امنیتی کابل انجام دادند. . . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۹:۱۴

اطلاعیه در پیوند به موترهای یک کلید

منسوبین امنیتی و ترافیک در دو هفتهٔ گذشته ده‌ها موتر بدون اسناد و یک کلید را مصادره کرده‌اند. این موضوع نهایت جدی است، زیرا اطلاعات می‌رساند که تروریستان مانند گذشته از موترهای بدون . . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۱۵:۵۷

اعلامیه مطبوعاتی وزارت امور داخله در پیوند به شهادت نعمت روان خبرنگار و فعال عرصهٔ مطبوعات 

تروریستان به ادامه جنایات شان، نعمت روان خبرنگار و گویندهٔ تلویزیون را در ساحه حوزه چهاردهم شهر کندهار به شهادت رساندند.
گروه‌های تروریستی با انجام این‌چنین جنایات و حملات، آزادی بیان و . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۱۰:۴۶

اطلاعیه‌ی قوماندانی اکادمی پولیس‌ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق

به‌‍اطلاع آن‌عده از واجدان شرایط برنامه‌ی« فوق لیسانس » ولایت‌ها که از قبل کارت شمولیت امتحان را در مرکز گرفته‌اند، رسانده می‌شود که امتحان آنان به‌تاریخ ۱۸ ثور ۱۴۰۰ در زون‌های هفت‌گانه . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۳ - ۱۶:۲

اطلاعیۀ قوماندانی اکادمی پولیس ملی شهید ستر پاسوال عبدالرازق پیرامون آغاز برنامه ماستری

به اطلاع آنعده افسران ذکور و اناث وزارت امور داخله که علاقمند و خواهان شمولیت در رشته (پالیسی و ادارۀ عامه) برنامه "ماستری" اکادمی پولیس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق هستند، رسانیده می . . .