منوی اطلاعیه

اطلاعیهنمایش همه

شنبه ۱۴۰۰/۷/۳ - ۱۴:۱۴
Background image

اطلاعیه وزارت امور داخله در پیوند به جلوگیری از قاچاق آهن کهنه به خارج از کشور

شنبه ۳ میزان ۱۴۰۰ 
وزارت امور داخله در مرکز و ولایات به مسوولین محترم قوماندانی های امنیه ولایت هدایت میدهد تا به منظور تقویت و رشد صنعت و تجارت در کشور از انتقال آهن کهنه به خارج از کشور جلوگیری نموده و در این راستا اقدام جدی نمایند.
قوماندانان امنیه مرکز و ولایات موظف اند تا آنعده افراد را که در پیوند به قاچاق و انتقال آهن وسایط دولتی دستگیر گردیده اند، به طور رسمی به مراجع عدلی و قضایی معرفی . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۳ - ۱۸:۲۸
Background image

وزارت امور داخله‌ جمهوری اسلامی افغانستان، از حذف نام پولیس ملی افغانستان از فهرست سازمان ملل متحد استقبال می‌کند

اجرا و تطبیق موفقانه پلان عمل پولیس ملی افغانستان برای جلوگیری از استخدام کودکان زیر ۱۸ سال و کاهش خشونت در برابر آنان م

بسته شده نمایش همه

یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۳ - ۱۸:۲۸

وزارت امور داخله‌ جمهوری اسلامی افغانستان، از حذف نام پولیس ملی افغانستان از فهرست سازمان ملل متحد استقبال می‌کند

اجرا و تطبیق موفقانه پلان عمل پولیس ملی افغانستان برای جلوگیری از استخدام کودکان زیر ۱۸ سال و کاهش خشونت در برابر آنان منجر به حذف نام پولیس ملی افغانستان از فهرست ملل متحد شد.
در گزارش . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۱ - ۱۹:۱۵

اعلامیه وزارت امور داخله 

در این‌ اواخر یک‌تعداد افراد نفوذی در بعضی از روستا‌ها به‌خاطر تسلیمی پوسته‌های امنیتی به‌تروریستان طالب، تلاش کردند. تا اکنون چندین تن در پیوند به این‌قضیه از ولایت‌های نورستان،‌ سرپل، . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۹:۲

اعلامیهٔ وزارت امور داخله در پیوند به یک گزارش بی‌بی‌سی پیرامون اتهامات آزار و اذیت جنسی در پولیس

وزارت امور داخله جمهوری اسلامی افغانستان در چارچوب استراتیژی ملی انکشاف پولیس ملی کشور، متعهد به تامین مشارکت زنان در صفوف پولیس ملی کشور و تامین فضای امن و مصوون کاری برای زنان در صفوف . . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۵ - ۲۱:۱۵

کسانی‌که با داکتران برخورد توهین‌آمیز کنند و به سرمایه‌های صحت آسیب برسانند، بازداشت می‌شوند 

با توجه به شدت‌یافتن موج سوم کرونا در کشور هرگاه به این ویروس مبتلا می‌شویم و نیاز به شفاخانه و مراقبت جدی است، با داکتران و تیم‌های صحی در محیط شفاخانه باید با حوصله رفتار شود. در . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۳ - ۱۴:۴۴

اطلاعیه‌ی قوماندانی اکادمی پولیس شهید سترپاسوال عبدالرازق

به‌اطلاع آن‌عده افسران ذکور و اناث وزارت امور داخله که از پیش در برنامه‌ی ماستری « پالیسی و اداره‌ی عامه »‌ قوماندانی اکادمی پولیس‌ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق ثبت نام کرده‌اند، رسانده . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۹ - ۹:۵۱

اعلامیه‌ مطبوعاتی وزارت امور داخله در پیوند به گشت‌وگذار موترهای دست راست و موتر سایکل‌های بدون اسناد

به تعقیب اعلامیه‌های قبلی به اطلاع تمام دارندگان موترهای دست‌راست ( دست پاکستان‌ )رسانده می‌شود که روند توزیع سندامنیتی سر از  تاریخ( ۳ حمل ۱۴۰۰ ) آغاز گردیده و تا ۹۰ روز ( ۳ سرطان ۱۴۰۰ . . .