منوی اطلاعیه

اطلاعیهنمایش همه

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۲ - ۹:۳۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی پاسپورت

به اطلاع هم‌وطنان گرامی به خصوص متقاضیان پاسپورت رسانیده میشود که اخیرا برخی از افراد سودجو کتابچه های جعلی پاسپورت را در خارج از کشور چاپ و با استفاده از مهر و امضاهای جعلی و تقلبی، در بدل پول برای مردم توزیع می‌نمایند.
به اساس اطلاعات و همچنان قرار اعترافات که مسوولین کشفی و استخباراتی اداره پاسپورت از چندین تن بازداشت شده‌گان گرفته اند، این افراد کتابچه های سفید پاسپورت را پس از چاپ در کشور های . . .

Recentنمایش همه

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۲ - ۹:۳۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی پاسپورت

به اطلاع هم‌وطنان گرامی به خصوص متقاضیان پاسپورت رسانیده میشود که اخیرا برخی از افراد سودجو کتابچه های جعلی پاسپورت را در خارج از کشور چاپ و با است

دوشنبه ۱۴۰۱/۱/۲۲ - ۱۳:۳۳
Background image

اطلاعیه ریاست پاسپورت

قرار معلوم برخی از افراد به بهانه‌های مختلف در زمینه خانه‌پری فورم آنلاین برای پاسپورت، از هموطنان ما پول هنگفت مطالبه می‌نمایند، در حالیکه اجوره خ

بسته شده نمایش همه

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱/۳۰ - ۱۴:۳۶

اطلاعیه اکادمی پولیس ملی

قرار است اکادمی پولیس ملی آنعده افسران، ساتنمنان و مجاهدین امارت اسلامی را که به دلایل مختلف از تحصیلات عالی بازمانده اند برای سال ۱۴۰۱ ه ش برنامه لیسانس آمریت داخل خدمت مرکز تحت شرایط . . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱/۱۰ - ۱۴:۱۶

اطلاعیه

قومندانی عمومی اکادمی پولیس ملی وزارت امورداخله مصمم است تا در پهلوی سایر فعالیت های علمی و تدریسی خویش، دروس محصلان پوهنځی داخل خدمت خویش را آغاز و ادامه دهد.
بنآ به اطلاع عمومی محصلان . . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱/۱۰ - ۱۴:۱۰

اطلاعیه قوماندانی عمومی اکادمی پولیس ملی وزارت امورداخله

قوماندانی عمومی اکادمی پولیس ملی وزارت امورداخله برای سال ۱۴۰۱ فارغان صنوف دوازدهم لیسه های مرکز ولایت های کشور را در برنامه لیسانس پوهنځی های مربوطه خویش تحت شرایط ذیل به حیث محصل می . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۲۰:۳۶

اطلاعیه ریاست پاسپورت!


سه‌شنبه ۱۷ حوت ۱۴۰۰
طوری که هموطنان عزیز ما مطلع هستند بنابر تراکم متقاضیان برای پاسپورت و از سوی‌هم پایین بودن ظرفیت در بخش تجهیزات و و سایل تخنیکی، در روند عرضه خدمات پاسپورت یک . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲ - ۱۲:۲۹

حکم رهبری وزارت امور داخله در پیوند به پوشش "چاه‌های بدون سرپوش" در کشور

به تمامی والیان و ولسوالان محترم ولایات کشور!
السلام علیکم ورحمة الله وبرکاته ؛
در پی رویداد غم‌انگیز در ولایت زابل مرتبط با کودکی به نام حیدر، برای شما هدایت داده می‌شود تا هیأت ویژه‌ی . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۹:۴۷

د پاسپورت عمومي ریاست خبرتیا!

د پاسپورت عمومي ریاست خبرتیا! درنو هېوادوالو! لکه څرنګه چې تاسې ټول خبر یاست د روان کال د لړم میاشتې په ٢٤مه نېټه د پاسپورت عمومي ریاست فعالیت د بایومتریک په دستګاوو کې د تخنیکي ستونزو . . .