همه اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۷
Background image

ابلاغیه وزارت امور داخله

پولیس ملی افغانستان که جز قوه مجریه بوده، ممثل اراده مردم افغانستان جهت تامین امنیت، نظم و امن عامه، تنفیذ قانون و مبارزه با انواع جرایم است. محافظت از امنیت فرد فرد نیروهای پولیس ملی . . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۵
Background image

اطلاعیه وزارت امور داخله

تامین هر چه بهتر و خوبتر امنیت و نظم عامه در جامعه، خواست هر هموطن ما می باشد و نقش هموطنان گرامی ما در این بخش برجسته وانکارناپذیر است.
وزارت امور داخله با اظهار سپاس و امتنان از سهم . . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۰
Background image

اطلاعیه‌ی قوماندانی عمومی اکادمی پولیس ملی!

به تعقیب اطلاعیه قبلی، به اطلاع تمام افراد واجد شرایط که قبلاً فورم شمولیت اکادمی پولیس را اخذ نموده اند، رسانیده می‌شود که فورم های متذکره را پس از طی مراحل الی تاریخ (1397/11/25) به . . .

یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۲
Background image

ابلاغیه وزارت امور داخله

به منظور ایجاد سهولت، رفع مزاحمت به همشهریان و ایجاد نظم ترافیک در کشور منبعد هیچ منسوب بلند رتبه وزارت امور داخله و پولیس ملی نمی توانند که حین عبور و مرور در شهر، جاده ها را مسدود . . .

جمعه ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۱۲
Background image

ابلاغیه وزارت امور داخله

هشدار!
بمنظور تامین امنیت مردم با عزت افغانستان، با جدیت و وضاحت ابلاغ می گردد که افراد مسلح غیر مسوول، قانون شکن و زورگو، پس از این درهیچ ولایت کشور گشت و گذار کرده نمی‌توانند.
پولیس . . .

شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۹:۵۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی ترافیک

از عموم راننده‌های وسایط نقلیه مختلف النوع که از مسیر شاهراه‌ کشور تردد می‌نمایند، احترامانه تقاضا بعمل می آید تا وسایط شان را مجهز با چین و سایر تجهیزات زمستانی بسازند. مسیر شاهراه . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۳:۳۵
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی رسیده گی به حوادث واطفائیه وزارت امور داخله

هموطنان محترم، به‌منظور نجات جان، مال ودارائی های عامه وشخصی وبخاطر جلوگیری از واقعات آتش سوزی نکات آتی را درنظر بگیرید:
1. با استشمام بوی پطرول و گاز در منازل، دروازه ها و کلکین های . . .

یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۵:۴۰
Background image

امرشماره(087)

امرشماره(087)
1397/11/7
جهت کنترول و مواظبت ازسطح احضارات محاربوی و اجرای دقیق وظایف محوله در سطح حوزه های امنیتی کابل و قرارگاه های پولیس، به نوکریوالان قرارگاه وزارت وظیفه سپرده می . . .

یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۴:۳۱
Background image

به منسوبین پولیس ملی!

آمرشماره (086)
1397/11/7
به منسوبین پولیس ملی!
مطابق ماده 153 قانون اساسی وماده 415 کود جزائی کشور، منسوبین قوای مسلح و پولیس ملی درمدت تصدی وظیفه نمی توانند فعالیت سیاسی داشته باشند، . . .

Pagination