اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۷ - ۱۶:۴۴
Background image

در ضد حمله نیروهای امنیتی و دفاعی به‌شمول یک فرد کلیدی طالبان در بغلان، ۱۵ تروریست طالب کشته و زخمی شدند 

قاری جمعه گل مشهور به"متقی" یکی از افراد کلیدی تروریستان طالب با شماری از افراد تحت امرش، صبح امروز به‌منظور مسدود نمودن مسیر شاهراه پلخمری- سمنگان حملات تروریستی را در این مسیر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۷ - ۱۲:۱
Background image

۱۶ تروریست طالب در ولایت لغمان کشته شدند

تروریستان طالب، روز گذشته درساحه سرکندو ولسوالی قرغه‌یی ولایت لغمان مسیر شاهراه کابل- ننگرهار بر پوسته‌های نیروهای امنیتی و دفاعی حملات تروریستی را سازماندهی نمودند که در نتیجه ضد حملات. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۷ - ۱۱:۳۷
Background image

کشف و خنثی سازی ۱۲ حلقه ماین از پنج ولایت کشور

منسوبین پولیس طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲حلقه ماین را از مربوطات ولایت‌های کابل، ننگرهار، زابل، نورستان و جوزجان کشف و خنثی نمودند.
از این میان؛ یک حلقه ماین را از مربوطات ناحیه هشتم شهر کابل،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۷ - ۱۱:۰
Background image

سه تن در پیوند به همکاری با گروه تروریستی داعش از کابل بازداشت شد و سه ذخیره‌گاه تسلیحات جنگی و تجهیزات نظامی تروریستان کشف گردید

نیروهای قوماندانی قطعات خاص پولیس در پی راه اندازی یک عملیات هدف‌مند، سه تن را در پیوند به همکاری با گروه تروریستی داعش از مربوطات ولسوالی پغمان ولایت کابل همراه با سه میل سلاح. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۷ - ۱۰:۴۸
Background image

بازداشت سیزده تن در پیوند به قتل و سرقت‌های مسلحانه از پنج ولایت کشور

منسوبین پولیس ولایت‌های نیمروز، کندز، کندهار، کاپیسا و هلمند در نتیجه راه اندازی چندین عملیات جداگانه‌ سیزده تن را در پیوند به قتل و سرقت‌های مسلحانه از نقاط مختلف ولایات متذکره بازداشت. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۸:۰
Background image

۳۳ تن در پیوند به انجام جرایم جنائی توسط پولیس کابل بازداشت گردیدند

منسوبین پولیس قوماندانی امنیه ولایت کابل، طی چندین عملیات اوپراتیفی، ۳۳  تن را در پیوند به انجام جرایم جنائی از نقاط مختلف کابل بازداشت نموده‌اند.
این افراد به ظن سرقت، قتل، اختطاف،. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۴:۵۶
Background image

دو قاچاقبر مواد مخدر از کابل و تخار بازداشت گردیدند

منسوبین پولیس مبارزه برضد مواد مخدر ولایت تخار، یک قاچاقبر مواد مخدر را همراه با مقدار 5 کیلوگرام "هیرویین" از مربوطات شهر تالقان بازداشت نمودند.
همچنان در پی یک عملیات دیگر نیروهای. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۴:۵۵
Background image

۱۹ تروریست طالب در زابل کشته و ۱۲ تروریست دیگر زخمی شد

در ۴۸ ساعت گذشته، تروریستان طالب در حومه‌های شهرقلات و مربوطات ولسوالی شهرصفا ولایت زابل بر پوسته‌های امنیتی حملات تروریستی تهاجمی را سازماندهی کرده‌اند که این حملات آنان، با واکنش شدید. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۴:۵۳
Background image

یکتن در پیوند به قاچاق اسلحه و مهمات در ننگرهار بازداشت شد

منسوبان پولیس مدیریت ضد تروریزم قوماندانی امنیه ولایت ننگرهار عملیات هدفمندی را در مربوطات ولسوالی دور بابا انجام داده اند که در نتیجه آن، یک تن را در پیوند به قاچاق سلاح و مهمات. . .

Pagination