اعلامیهٔ شماره سوم در پیوند به بررسی تظاهرات ولسوالی بهسود میدان وردک

jamil-moi
7

‏‎وزارت امور داخله در روشنی یافته‌های هیئت بررسی‌کنندهٔ تظاهرات بهسود، ارزیابی خود را به‌گونهٔ همه‌جانبه انجام داده است. 
‏‎به اساس ارزیابی و گزارش متذکره افرادی که در تظاهرات روز جمعه مورخ ۱۰ دلو ۱۳۹۹ در بهسود اشتراک داشتند، غیرمسلح بودند. بعد از اينكه تظاهرات به خشونت گرائید در جریان تظاهرات ۱۱ تن ملکی شهید و ۳۱ تن مجروح شدند. 
‏‎وزارت امور داخله در همین پیوند وظیفه قوماندان امنیه میدان وردک را به حالت تعلیق قرار داده و قضیه را محول سارنوالی نموده است تا در پرتو قانون موضوع به شکل اساسی بررسی و عدالت تامین گردد.
‏‎وزارت امور داخله ضمن بیان تأثر شدید بخاطر شهادت و مجروحیت هموطنان ما در این قضیه، مراتب عمیق تسلیت و همدردی خود را به خانواده‌های شهدای رویداد متذکره ابراز می‌دارد و به مجروحین شفای عاجل تمنا دارد. مجروحین این رویداد در شفاخانه ۳۰۰ بستر پولیس به‌طور رایگان تحت مداوا قرار می‌گیرند و به خانواده‌های شهدای رویداد بهسود رسیدگی لازم صورت می‌گیرد. 
‏‎وزارت امور داخله اطمینان می‌دهد که واحدهای اداری ولسوالی حصهٔ اول و دوم دوباره فعال و برای هموطنان عزیز ما عرضه خدمات خواهند نمود.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۹:۲
Background image

اعلامیهٔ وزارت امور داخله در پیوند به یک گزارش بی‌بی‌سی پیرامون اتهامات آزار و اذیت جنسی در پولیس

وزارت امور داخله جمهوری اسلامی افغانستان در چارچوب استراتیژی ملی انکشاف پولیس ملی کشور، متعهد به تامین مشارکت زنان در صف

شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۵ - ۲۱:۱۵
Background image

کسانی‌که با داکتران برخورد توهین‌آمیز کنند و به سرمایه‌های صحت آسیب برسانند، بازداشت می‌شوند 

با توجه به شدت‌یافتن موج سوم کرونا در کشور هرگاه به این ویروس مبتلا می‌شویم و نیاز به شفاخانه و مراقبت جدی است، با داکتر

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۳ - ۱۴:۴۴
Background image

اطلاعیه‌ی قوماندانی اکادمی پولیس شهید سترپاسوال عبدالرازق

به‌اطلاع آن‌عده افسران ذکور و اناث وزارت امور داخله که از پیش در برنامه‌ی ماستری « پالیسی و اداره‌ی عامه »‌ قوماندانی اک

بازگشت به اطلاعیه ها