ابلاغیه وزارت امور داخله

farhadi-moi
f


وزارت امورداخله از شهروندانی‌که با پولیس شان در راستای تنفیذ قانون و جلوگیری از جرایم در کشور همکاری می‌نمایند ابراز امتنان می‌نماید و نیز خواهان ادامه این همکاری‌ها جهت تامین امنیت بهتر روحی و روانی مردم شرافت‌مند کشور با پولیس ملی میباشد.
به منظور تامین امنیت بهتر و جلوگیری از گشت‌وگذار افراد مسلح غیر مسئول، وزارت امورداخله به تمام نیروهای پولیس هدایت داده است تا از حمل سلاح‌های بدون جواز، بگونه جدی جلوگیری نمایند.
وزارت امورداخله به آنعده افراد و شرکت‌های که استعلام و جواز حمل سلاح شان باطل گردیده، ابلاغ می‌نماید تا هرچه زودتر جهت اخذ جواز حمل سلاح، به این وزارت مراجعه نمایند.
بناًء به تمام متقاضیان واجدشرایط  که خواهان اخذ جواز حمل سلاح هستند، رسانیده می‌شود که جهت دریافت جواز حمل سلاح، به وزارت امورداخله مراجعه نموده، طبق قانون و مقررات، جواز حمل سلاح شان را از این وزارت اخذ نمایند، در غیر آن با متخلفین برخورد جدی قانونی خواهند شد.
قابل اذهان است که وزارت امورداخله، در روند توزیع جواز حمل سلاح سهولت‌ها را نیز به متقاضیان به میان آورده و به روند توزیع جواز حمل سلاح، شدت بخشیده است.

 

آخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۳:۵۹
Background image

اطلاعیه وزارت امور داخله درپیوند به جلب وجذب پولیس اناثیه

وزارت امور داخله، در نظر دارد تا "250" تن از فارغان صنوف ۱۴ولیسانس طبقه "اناث" را که علاقه شمولیت به صفوف پولیس ملی را د

دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۶ - ۹:۱۷
Background image

اعلامیه مشترک در پیوند به واپس گیری ولسوالی ده یک ولایت غزنی پس از (دو) سال

نیروهای امنیتی و دفاعی کشور امروز در یک عملیات ویژه از پیش طرح ریزی شده، ولسوالی ده یک ولایت غزنی را پس از دو سال از تصر

دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۶ - ۹:۱۳
Background image

اعلامیه وزارت امور داخله،

وزارت امور داخله پیشاپیش به اطلاع عموم هموطنان عزیز  می‌رساند که در صورت پیروزی تیم ملی کریکت در مسابقه پیشرو، از انجام

بازگشت به اطلاعیه ها