ابلاغیه وزارت امور داخله

farhadi-moi
f


وزارت امورداخله از شهروندانی‌که با پولیس شان در راستای تنفیذ قانون و جلوگیری از جرایم در کشور همکاری می‌نمایند ابراز امتنان می‌نماید و نیز خواهان ادامه این همکاری‌ها جهت تامین امنیت بهتر روحی و روانی مردم شرافت‌مند کشور با پولیس ملی میباشد.
به منظور تامین امنیت بهتر و جلوگیری از گشت‌وگذار افراد مسلح غیر مسئول، وزارت امورداخله به تمام نیروهای پولیس هدایت داده است تا از حمل سلاح‌های بدون جواز، بگونه جدی جلوگیری نمایند.
وزارت امورداخله به آنعده افراد و شرکت‌های که استعلام و جواز حمل سلاح شان باطل گردیده، ابلاغ می‌نماید تا هرچه زودتر جهت اخذ جواز حمل سلاح، به این وزارت مراجعه نمایند.
بناًء به تمام متقاضیان واجدشرایط  که خواهان اخذ جواز حمل سلاح هستند، رسانیده می‌شود که جهت دریافت جواز حمل سلاح، به وزارت امورداخله مراجعه نموده، طبق قانون و مقررات، جواز حمل سلاح شان را از این وزارت اخذ نمایند، در غیر آن با متخلفین برخورد جدی قانونی خواهند شد.
قابل اذهان است که وزارت امورداخله، در روند توزیع جواز حمل سلاح سهولت‌ها را نیز به متقاضیان به میان آورده و به روند توزیع جواز حمل سلاح، شدت بخشیده است.

 

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۸:۵۹
Background image

اعلامیه وزارت امور داخله در پیوند به حمله تروریستی امروز کابل! 

حوالی ساعت یک بعد از ظهر امروز یک فرد انتحاری در نزدیک چهارراهی احمد شاه مسعود مربوط حوزه نهم امنیتی پولیس در سرک عام خو

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۹:۵
Background image

اعلاميه مشترك امنيت ملي و پوليس ملي 

دو تروريست كه قصد حمله انتحاري را در شهر كابل داشتند، در عمليات مشترك امنيت ملي و پوليس از پا در آورده شدند.

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۸:۵۴
Background image

اعلامیه وزارت امور داخله

 حوالی ساعت ۹:۵۵ شب گذشته بر اثر انفجار واسطه نوع تراکتور بم گذاری شده بر دیوار جنوبی کمپ گرین ولیج و در محله مسکونی قابل بای ۱۶ تن از هم‌وطنان ملک

بازگشت به اطلاعیه ها