افتتاح یک کتابخانه در قرارگاه وزارت امورداخله

rozi_moi
یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۳
moi

یک باب کتابخانه پیش از چاشت امروز در قرارگاه وزارت امور داخله افتتاح گردید در مراسم گشایش این کتابخانه لوی پاسوال عبدالجبار پردلی معین اداری، نصرت رحیمی سرپرست مطبوعات و روابط عامه، پوهنیار مل پاسوال جاوید بهشتی رییس تعلیمات و تحصیلات و یک تعداد منسوبین این وزارت شرکت داشتند.
لوی پاسوال عبدالجبار پردلی معین اداری وزارت امور داخله، در مراسم گشایش این کتابخانه گفت که گشایش این کتابخانه می‌تواند در جهت بلند بردن سطح علمی منسوبین قرارگاه وزارت امور داخله موثر واقع شود.
معین اداری؛ بربلند بردن سطح علمی و تحصیلی منسوبین وزارت امور داخله تأکید کرده، افزود که در آینده نزدیک کتابخانه برقی نیز ایجاد خواهد شد.
در این کتابخانه بیش از ده هزار جلد کتاب مختلف عملی، مسلکی، حقوقی، فلسفی، تاریخی و اجتماعی وجود دارد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۷:۱۷
Background image

مشکلات و چالش های امنیتی ولایات کندهار، هلمند، ارزگان و زابل طی دیدار معین ارشد امورامنیتی با جوانان این ولایات، مورد بررسی قرار گرفت.

دراین نشست که به ابتکار جوانان ولایات متذکره در هوتل انترکانتیننتال دایر شده بود. ابتدا چند تن از جوانان ولایات متذکره از کارکردها، شجاعت، قهرمانی و مبارزه نیروهای امنیتی، بر ضد. . .

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۲:۳۳
Background image

سه تن به ظن انجام سرقت مسلحانه از سوی پولیس هرات دستگیر گردید

افراد بازداشت شده که درساحه ولسوالی گذره فعالیت داشتند و دست به سرقت مسلحانه میزدند، شب گذشته توسط پولیس قوماندانی امنیه ولسوالی گذره ازمنطقه قریه زیارتجاه آن ولسوالی بازداشت گردیدند.
ا. . .

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۹:۲۹
Background image

پولیس هرات دوفرد را به ظن انجام سرقت مسلحانه بازداشت نمود

افراد بازداشت شده که تحت تعقیب پولیس قرارداشتند، شب گذشته از سوی پولیس قوماندانی امنیه ولسوالی انجیل درمنطقه رباط ترکها شناسایی و بازداشت گردیدند.
از نزد این افراد یک میل سلاح تفنگچه. . .

برگشت