افتتاح یک کتابخانه در قرارگاه وزارت امورداخله

rozi_moi
یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۳
moi

یک باب کتابخانه پیش از چاشت امروز در قرارگاه وزارت امور داخله افتتاح گردید در مراسم گشایش این کتابخانه لوی پاسوال عبدالجبار پردلی معین اداری، نصرت رحیمی سرپرست مطبوعات و روابط عامه، پوهنیار مل پاسوال جاوید بهشتی رییس تعلیمات و تحصیلات و یک تعداد منسوبین این وزارت شرکت داشتند.
لوی پاسوال عبدالجبار پردلی معین اداری وزارت امور داخله، در مراسم گشایش این کتابخانه گفت که گشایش این کتابخانه می‌تواند در جهت بلند بردن سطح علمی منسوبین قرارگاه وزارت امور داخله موثر واقع شود.
معین اداری؛ بربلند بردن سطح علمی و تحصیلی منسوبین وزارت امور داخله تأکید کرده، افزود که در آینده نزدیک کتابخانه برقی نیز ایجاد خواهد شد.
در این کتابخانه بیش از ده هزار جلد کتاب مختلف عملی، مسلکی، حقوقی، فلسفی، تاریخی و اجتماعی وجود دارد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۷:۱۵
Background image

بازداشت 10 تن در پیوند به فروش مواد مخدر از سه ولایت کشور و جمع آوری یک تعداد معتادین مواد مخدر در دايكندي

منسوبین پولیس مبارزه با مواد وزارت امورداخله، روز گذشته، طی عملیات های جداگانه، 10 تن را از ولایت های کابل، کندز و فاریاب در پیوند به فروش مواد مخدر بازداشت نموده اند.

از نزد افراد. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۷:۱۳
Background image

بازداشت یک چپاولگرحرفوی از کابل

منسوبین پولیس حوزه شانزده هم شهر کابل، یک تن را در ارتباط به چندین قضیه چون؛ مجروحیت، رهزنی، سرقت پول درمربوطات ناحیه هشتم، دوازده هم و شانزده هم متهم بود، از مربوطات آن حوزه باز داشت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۷:۱۲
Background image

دوتن به ظن همکاری با گروه تروریستی طالبان در ولایت کاپیسا بازداشت شدند.

منسوبین قطعات خاص پولیس وزارت امور داخله، شب گذشته، در یک عملیات وِیژه دو تن را در ارتباط به وابستگی به گروه تروریستی طالبان، از روستای پل جمال آغه ولسوالی حصه دوم ولایت کاپیسا، باز. . .

برگشت