افتتاح یک کتابخانه در قرارگاه وزارت امورداخله

rozi_moi
یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۳
moi

یک باب کتابخانه پیش از چاشت امروز در قرارگاه وزارت امور داخله افتتاح گردید در مراسم گشایش این کتابخانه لوی پاسوال عبدالجبار پردلی معین اداری، نصرت رحیمی سرپرست مطبوعات و روابط عامه، پوهنیار مل پاسوال جاوید بهشتی رییس تعلیمات و تحصیلات و یک تعداد منسوبین این وزارت شرکت داشتند.
لوی پاسوال عبدالجبار پردلی معین اداری وزارت امور داخله، در مراسم گشایش این کتابخانه گفت که گشایش این کتابخانه می‌تواند در جهت بلند بردن سطح علمی منسوبین قرارگاه وزارت امور داخله موثر واقع شود.
معین اداری؛ بربلند بردن سطح علمی و تحصیلی منسوبین وزارت امور داخله تأکید کرده، افزود که در آینده نزدیک کتابخانه برقی نیز ایجاد خواهد شد.
در این کتابخانه بیش از ده هزار جلد کتاب مختلف عملی، مسلکی، حقوقی، فلسفی، تاریخی و اجتماعی وجود دارد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۱:۳۱
Background image

بازداشت 3 تن در پیوند به اختطاف یک څارنوال در پروان

يكشنبه، ١ ثور ١٣٩٨

منسوبین قوماندانی قطعات خاص پولیس ملی در یک عملیات مشترک، سه تن از آدم‌ربایان را در پیوند به اختطاف یک څارنوال، از روستای "دولانه" مربوط مرکز ولایت پروان بازداشت. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۱ - ۹:۳۲
Background image

17 هراس افگن طالب در ولایت‌ فاریاب کشته و زخمی شدند

یک شنبه، 1 ثور 1398

نیروهای فرماندهی پولیس فاریاب پس از یک درگیری با هراس افگنان طالب، روستاهایی "صوفی قلعه و نودری" ولسوالی قیصار ولایت فاریاب را از وجود هراس افگنان طالب به گونه کامل. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۱ - ۹:۲۹
Background image

کشف یک مخفیگاه مواد انفجاری تروریستان طالب در بدخشان و بازداشت 4 تروریست از ولایت های ننگرهار و دایکندی

یک شنبه، 1 ثور 1398

نیروهای قطعات خاص پولیس، در نتیجه یک عملیاتی که روزگذشته در ولسوالی کشم ولایت بدخشان راه اندازی نموده بودند، یک مخفیگاه مواد انفجاری هراس افگنان طالب را کشف و ضبط. . .

برگشت