246 تن ساتنمنان از مرکز تربیوی شهید ستر پاسوال عبدالرازق اڅکزی در کندهار، فارغ شدند.

rahimzai_moi
چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۵ - ۱۶:۲۳
ز

 246  تن ساتنمنان پولیس پس از فرا گیری دروس شش ماهه، روز گدشته از مرکز تربیوی ستر پاسوال عبدالرازق اڅکزی در کندهار، سند فراغت خویش را به دست آوردند. 
در محفلی که به همین منظور در این مرکز تربیوی در ولایت کندهار برگزار شده بود، در آن لوی پاسوال عبدالجبار پردلی معین تعلیمات و پرسونل وزارت امورداخله، حیات الله حیات والی ولایت کندهار، ارکان حرب برید جنرال بیک مراد وفایی قوماندان قول اردوی 205 اتل، رئیس شورای ولایتی و شماری از افسران و سربازان، حضور داشتند.
لوی پاسوال عبدالجبار پردلی معین تعلیمات و پرسونل وزارت امور داخله، تعلیم و تربیه و مسلکی سازی پولیس را از اساسی ترین موارد در جهت تامین امنیت بهتر عنوان نمود و گفت که تعلیم و تربیه و ظرفیت سازی پولیس در اولویت های کاری وزارت امورداخله قرار دارد و رهبری این وزارت در این راستا، گامهای عملی را برداشته شده است.
آقای پردلی به توانمند شدن روز افزون نیروهای پولیس اشاره نمود و نیز فراغت این ساتنمنان در راستای تقویت صفوف پولیس و بهبود امنیت موثر خواند.
وی، ضمن قدر دانی از زخمات و تلاش های استادان این مرکز نیز برای فارغان خاطر نشان ساخت که در راستای عملی نمودن اندوخته های علمی شان در جریان وظایف روزمره، از هیچ گونه تلاش دریغ نورزند.
سپس سمونوال محمد ایوب وردک قوماندان مرکز تعلیمی، گفت که مسئولین این مرکز آماده گی های لازم را برای مسلکی سازی سربازان، ساتنمنان و افسران پولیس  روی دست دارد و در این جهت از هیچ گونه سعی وتلاش دریغ نخواهند ورزید.
در این محفل همچنان والی ولایت کندهار، قوماندان قول اردوی 205 اتل و رئیس شورای ولایتی آن ولایت پیرامون موضوع صحبت نمودند.