24 هراس افگن طالب در کندز و لغمان کشته و زخمی شدند

farhadi-moi
یکشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۱:۵۴
t


درچندین عملیات ضد هراس افگنی نیروهای قطعات خاص پولیس، درمربوطات ولایت های کندز ولغمان 24 هراس افگن طالب کشته و زخمی شدند
نیروهای قطعات خاص پولیس، عملیاتی ضد هراس افگنی را در مربوطات ولسوالی چهاردره ولایت کندزانجام دادند که درنتیجه آن، 20 تن از اعضای گروه تروریستی طالبان کشته وزخمی شدند.
دراین عملیات، یک عراده موترمربوط به هراس افگنان طالب نیز تخریب شده است.
هم چنان، نیروهای قطعات خاص پولیس، عملیات دیگری را درمربوطات ولسوالی علیشنگ ولایت لغمان راه اندازی کردند که درنتیجه آن، یک هراس افگن طالب کشته و سه هراس افگن دیگر زخمی شدند. در این عملیات دوحلقه ماین نیز کشف و خنثی شده است.
درعملیات اوپراتیفی دیگر نیروهای قطعات خاص پولیس، در روستای قلعه نصرو ولسوالی بگرام ولایت پروان، یک میل کلاشینکوف، یک میل تفنگچه، یک فیرمرمی هاوان و یک عراده موتر کشف وبدست آمده است.
نیروهای قطعات خاص پولیس، درامرمبارزه با تروریزم و دهشت افگنی به گونه جدی کار وپیکارمی کنند ودرجهت از بین بردن گروه های تروریستی، از هرگونه تلاش دریغ نخواهند کرد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۶:۵۴
Background image

بازداشت یک تروریست طالب از شهر غزنی

منسوبین مبارزه با تررویزم قوماندانی امنیه ولایت غزنی که باشنده اصلی ولایت میدان وردک میباشد را، از ساحه صرافی خراسان، مرکزولایت غزنی شناسایی و بازداشت کردند.
این فرد عضو یک گروه. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۶:۵۱
Background image

کشف و ضبط بیش از یک هزار تابلیت K از کابل و بازداشت 4 تن در پیوند به قاچاق و فروش مواد مخدر از هرات

منسوبین قطعه خاص پولیس مبارزه برضد مواد مخدر وزارت امور داخله، در پی یک عملیاتی یک تن را همراه با تعداد "1040" قرص تابلیت K از مربوطات ناحیه چهارم شهر کابل بازداشت نمودند.
در همین حال،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۶:۵۰
Background image

کشته شدن یک هراس افگن طالب در لغمان

منسوبین قوماندانی امنیه ولایت لغمان، امروز در یک درگیری با گروه از هراس افگن طالب، در مربوطات ولسوالی علینگارآن ولایت، یک هراس افگن طالب را به هلاکت رساندند.
در این درگیری به پولیس ملی. . .

برگشت