24 هراس افگن طالب در کندز و لغمان کشته و زخمی شدند

farhadi-moi
یکشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۱:۵۴
t


درچندین عملیات ضد هراس افگنی نیروهای قطعات خاص پولیس، درمربوطات ولایت های کندز ولغمان 24 هراس افگن طالب کشته و زخمی شدند
نیروهای قطعات خاص پولیس، عملیاتی ضد هراس افگنی را در مربوطات ولسوالی چهاردره ولایت کندزانجام دادند که درنتیجه آن، 20 تن از اعضای گروه تروریستی طالبان کشته وزخمی شدند.
دراین عملیات، یک عراده موترمربوط به هراس افگنان طالب نیز تخریب شده است.
هم چنان، نیروهای قطعات خاص پولیس، عملیات دیگری را درمربوطات ولسوالی علیشنگ ولایت لغمان راه اندازی کردند که درنتیجه آن، یک هراس افگن طالب کشته و سه هراس افگن دیگر زخمی شدند. در این عملیات دوحلقه ماین نیز کشف و خنثی شده است.
درعملیات اوپراتیفی دیگر نیروهای قطعات خاص پولیس، در روستای قلعه نصرو ولسوالی بگرام ولایت پروان، یک میل کلاشینکوف، یک میل تفنگچه، یک فیرمرمی هاوان و یک عراده موتر کشف وبدست آمده است.
نیروهای قطعات خاص پولیس، درامرمبارزه با تروریزم و دهشت افگنی به گونه جدی کار وپیکارمی کنند ودرجهت از بین بردن گروه های تروریستی، از هرگونه تلاش دریغ نخواهند کرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۷:۳۲
Background image

یک انبار بزرگ مواد انفجاری هراس افگنان در نیمروز کشف و ضبط گردید.

مؤظفین قوماندانی امنیه ولایت نیمروز، در نتیجه‌ی یک عملیات که در مربوطات ولسوالی "چهاربرجک" این ولایت راه اندازی نموده بودند، یک انبار بزرگ مواد انفجاری و تسلیحات جنگی هراس افگنان طالب. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۳:۱۴
Background image

دو تروریست طالب در ولایت کندهار کشته شدند.

در یک عملیات مشترک تصفیوی که از سوی نیروهای قطعات خاص پولیس در ولسوالی شاه ولی کوت ولایت کندهار راه اندازی شده بود، در نتیجه دو ترویست طالب کشته شدند.
در این عملیات یک تعداد  جنگ افزار. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۱:۳۱
Background image

بازداشت 3 تن در پیوند به اختطاف یک څارنوال در پروان

يكشنبه، ١ ثور ١٣٩٨

منسوبین قوماندانی قطعات خاص پولیس ملی در یک عملیات مشترک، سه تن از آدم‌ربایان را در پیوند به اختطاف یک څارنوال، از روستای "دولانه" مربوط مرکز ولایت پروان بازداشت. . .

برگشت