اطلاعیه قوماندانی اکادمی پولیس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق  

moi-af
moi

به اطلاع عموم فارغان دوره لیسانس رشته‌های: کمپیوتر ساینس حقوق، شرعیات، ژورنالیزم، اقتصاد و روانشناسی پوهنتون‌های ملکی اعم از دولتی و خصوصی که ازداخل ویا خارج کشورسند فراغت بدست آورده اند و قبلاً جهت شمولیت به برنامه فوق لیسانس دراکادمی پولیس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق ثبت نام نموده بودند، رسانیده می‌شود تا غرض مصاحبه و خانه پوری فورم مربوطه از تاریخ ۱۴الی ۱۶/ جدی/ سال جاری به قوماندانی اکادمی پولیس ملی شهید ستر پاسوال عبدالرازق مراجعه ویا فورم متذکره را از وبسایت وزارت امور داخله دریافت و بعد از خانه پوری به این قوماندانی تسلیم نمایند. تا برویت آن اجراآت بعدی مرعی گردد.
همچنان به اطلاع متقاضیان رسانیده میشود که پروسه ثبت نام به برنامه متذکره از تاریخ 10 جدی 1398 تکمیل گردیده و متقاضیان جهت ثبت نام به اکادمی پولیس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق مراجعه نکنند. 
نوت : نسبت عدم موجودیت محل نگهداری از آوردن تیلفون های هوشمند و سایر وسایل الکترونیکی به این قوماندانی جداَ خود داری نمایید.
 

Documents

فورم ثبت نام

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۲
Background image

اطلاعیه قوماندانی عمومی اکادمی پولیس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق

به اطلاع تمام فارغان صنوف دوازدهم مرکز و ولایات کشور که کارت اشتراک در امتحان کانکور شمولیت به برنامه لیسانس (چهار ساله)

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۹:۱۵
Background image

اطلاعیه پولیس انترپول وزارت امورداخله

پولیس کشور جمهوری اسلامی ایران، جسد یک شهروند افغانستان را همراه با یک جلد پاسپورت به اسم احمد سهيل كريمي، مسكونه اصلي و

بازگشت به اطلاعیه ها