اطلاعیه قوماندانی اکادمی پولیس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق  

moi-af
moi

به اطلاع عموم فارغان دوره لیسانس رشته‌های: کمپیوتر ساینس حقوق، شرعیات، ژورنالیزم، اقتصاد و روانشناسی پوهنتون‌های ملکی اعم از دولتی و خصوصی که ازداخل ویا خارج کشورسند فراغت بدست آورده اند و قبلاً جهت شمولیت به برنامه فوق لیسانس دراکادمی پولیس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق ثبت نام نموده بودند، رسانیده می‌شود تا غرض مصاحبه و خانه پوری فورم مربوطه از تاریخ ۱۴الی ۱۶/ جدی/ سال جاری به قوماندانی اکادمی پولیس ملی شهید ستر پاسوال عبدالرازق مراجعه ویا فورم متذکره را از وبسایت وزارت امور داخله دریافت و بعد از خانه پوری به این قوماندانی تسلیم نمایند. تا برویت آن اجراآت بعدی مرعی گردد.
همچنان به اطلاع متقاضیان رسانیده میشود که پروسه ثبت نام به برنامه متذکره از تاریخ 10 جدی 1398 تکمیل گردیده و متقاضیان جهت ثبت نام به اکادمی پولیس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق مراجعه نکنند. 
نوت : نسبت عدم موجودیت محل نگهداری از آوردن تیلفون های هوشمند و سایر وسایل الکترونیکی به این قوماندانی جداَ خود داری نمایید.
 

Documents

فورم ثبت نام

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۶:۰
Background image

حمله تروریستی درکابل با هلاکت یک تروریست به پایان رسید

 صبح امروز، یک تروریست که با جنگ افزار مجهز بود بر یک عبادت گاه اهل هنود "درمسال " درمنطقه شوربازار، شهر کابل حمل کرد.

دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۴ - ۱۳:۰
Background image

اطلاعیه وزارت امورداخله

به منظور جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا و حفظ سلامتی مراجعین محترم که به وزارت امورداخله مراجعه می‌نمایند، نیاز است

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۶
Background image

اطلاعیه

طوریکه هموطنان محترم آگاهی دارند، اخیراً ویروسی بنام "کرونا" در حال گسترش است و این ویروس خطیر، یک تهدید جدی برای صحت ان

بازگشت به اطلاعیه ها