پروژه تهیه و تدارک(3)قلم پرنتر

moi-af
hjghj

Publish Date

Closing Date

بدینوسیه به تاسی از فقره(2) ماده (43) قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت امور داخله در نظر دارد تا پروژه تهیه و تدارک(3)قلم پرنتر  مورد ضرورت قطعات و جزوتامهای وزارت امور داخله برای سال مالی 1401دارای شماره داوطلبیMOI1401-G-0006 به اساس قرارداد باالمقطع با شرکت خدمات لوژستیکی حامد الفا  دارنده جواز نمبر (55846) و  آدرس: احمد شاه بابا مینه، ناحیه دوازده، مرکز کابل، کابل به قیمت مجموعی (21,038,795) بیست و یک میلیون و سی و هشت  هزار و هفتصد و نود و پنج افغانی عقد قرارداد نماید.
اشخاص حقیقی و حکمی که هر گونه اعتراض در زمینه داشته باشند میتوانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی 7 روز تقویمی طور کتبی توام با دلایل آن به ریاست تدارکات وزارت امور داخله واقع سرک 40 متره میدان هوائی روبروی شهرک آریا- کابل – افغانستان وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارایه نمایند.
این اطلاعیه به معنای عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل معیاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی قرارداد منعقد نخواهد شد.
 

More tenders

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۳ - ۱۰:۳۰
Background image

پروژه تهیه و تدارک (9) قلم وسایل مخابروی مورد ضرورت قطعات و جزوتامهای وزارت داخله

    بدینوسیله به تاسی از فقره (2) ماده (43) قانون تدارکات به اطلاع عموم داوطلبان رسانیده میشود، وزارت امور داخله در نظر دارد تا پروژه تهیه و تدارک (9) قلم وسایل مخابروی مورد ضرورت قطعات . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۹:۲۹
Background image

پروژه امور جغل اندازی پارکینگ مورد ضرورت ریاست ترافیک

بدینوسیله به تاسی از فقره (2) ماده (43) قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت امور داخله در نظر دارد قرارداد پروژه امور جغل اندازی پارکینگ مورد ضرورت ریاست ترافیک را به شرکت . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۹:۲۹
Background image

پروژه امور ترمیم هنگر دیپو ضرورت ریاست عمومی مخابره و تکنالوژی معلوماتی

دعوت به داوطلبی

 

شماره

نام پروژه

شماره دعوت به داوطلبی

تضمین آفر

1

پروژه امور ترمیم هنگر دیپو ضرورت ریاست عمومی مخابره و . . .

Back to tenders