۵۰ تن در پیوند به جرایم مختلف بازداشت شدند

moi-af
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۰
dddddd

این افراد در پیوند به سرقت، قتل، جعل اسناد، نگهداری اسلحه غیرقانونی و قمار از مرکز و ولایات کشور از سوی نیروهای پولیس ملی بازداشت شدند.
نیروهای امنیتی قوماندانی امنیه ولایت بلخ ۱۸ تن را در پیوند به قمار و سرقت از ناحیه پنجم شهر مزارشریف بازداشت نموده و همچنان ۹ تن دیگر در پیوند به سرقت، قتل و فرار از منزل در جریان سه روز گذشته از مربوطات ولسوالی های شولگره، بلخ و نهرشاهی این ولایت نیز بازداشت گردیده اند.
در همین حال، چهار تن در پیوند به جعل اسناد و سه سارق در ناحیه سوم شهر کابل و یک تن دیگر در پیوند به سرقت از مربوطات ناحیه چهارم شهر فراه از سوی پولیس مبارزه با جرایم جنایی ولایات متذکره بازداشت شدند.
ازسوی هم، نیروهای امنیتی قوماندانی امنیه ولایت کندهار یک گروه پنج نفری از سارقان حرفه ای را همراه با یک تن دیگر در پیوند به سرقت بیش از ۱۰۰ هزار پول افغانی از ولسوالی ژری  و یک تن دیگر را در پیوند به نگهداری اسلحه غیرقانونی همراه با پنج میل سلاح و ۱۵۰ هزار کلدارپاکستانی از مربوطات ولسوالی دند این ولایت نیز  بازداشت کرده اند.
در یک خبر دیگر، سه تن در پیوند به سرقت در ناحیه دوازدهم شهر هرات، یک تن در پیوند به استفاده از کارت جعلی نیروهای امنیتی در ولسوالی شینواری ولایت پروان و دو تن دیگر در پیوند به فروش دواهای غیر مجاز در مربوطات ولسوالی سیاگرد این ولایت از سوی موظفین امنیتی ولایات متذکره بازداشت شدند.
همچنان، پولیس مبارزه با جرایم جنایی فرماندهی امنیه ولایت ننگرهار سه تن را در پیوند به مجروح ساختن سه فرد دیگر از مربوطات ولسوالی لعل پور و ناحیه ششم شهر جلال آباد مرکز این ولایت بازداشت نموده اند.