۳۲ تن در پیوند به انجام جرایم جنایی از مرکز و ولایات کشور از سوی نیروهای پولیس بازداشت شدند

moi-af
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۲:۲۱
cxvx

افراد بازداشت شده در پیوند به دزدی، قتل و فساد اخلاقی از ولایت های کابل، کندهار، کنر، فراه، غزنی، خوست، هرات، بدخشان، تخار، جوزجان، پروان و ارزگان بازداشت شدند.
نیروهای قوماندانی امنیه ولایت کابل چهارتن را در پیوند به سرقت مبایل، دو تن را در پیوند به سرقت اموال منازل و چهارتن دیگر را در پیوند به قاچاق و فروش مواد مخدر بازداشت نمودند.
در همین حال، چهارتن در پیوند به فساد اخلاقی از ولایت غزنی و سه تن دیگر در پیوند به سرقت همراه با یک میل تفنگچه، دو عراده وسایط نوع سراچه و فلدر و یک عراده موتر سایکل سرقت شده از مربوطات ولایت کندهار، توسط نیروهای پولیس بازداشت شدند.
از سوی هم، منسوبین پولیس مبارزه با جرایم جنایی چهارتن را در پیوند انجام جرم های جنایی از ولایت کنر و یک تن دیگر را در پیوند به قتل همراه با یک میل سلاح از مربوطات ناحیه اول شهر خوست بازداشت کرده اند.
در یک خبر دیگر، دو سارق مسلح که دست به راهزنی و سرقت پول، تیلفون و وسایل قیمتی میزدند از مربوطات ولایت فراه، یک سارق از ناحیه دوم شهر شبرغان مرکز ولایت جوزجان و دو تن دیگر در پیوند به سرقت از ولایت های پروان و ارزگان از سوی پولیس ملی بازداشت گردیده اند.
همچنان، نیروهای امنیتی پنج تن را در پیوند به فساد اخلاقی از ولایت های؛ هرات، بدخشان و تخار نیز بازداشت نموده اند که دوسیه های افراد بازداشت شده بعد از تحقیقات ابتدایی به ارگانهای عدلی و قضایی سپرده میشود.