چهارتن درپیوند به قاچاق موادمخدر در ولایت‌های تخار وبغلان بازداشت شدند

farhadi-moi
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۹:۵۲
moi


پولیس تخار، دوتن را درپیوند به قاچاق هیروئین درولایت تخار بازداشت کرده اند.
این دوتن مقداری 18 کیلوگرام هیروئین را دریکعراده موتر جاسازی کرده بودند ومی‌خواستند آنرا از ولسوالی کشم ولایت بدخشان به ولایت کندز قاچاق نمایند، که درنتیجه عملیات کشفی پولیس، ازمعبرغربی شهرتالقان بازداشت شدند.
هم‌چنان، پولیس بغلان، دوتن را در پیوند به قاچاق چرس بازداشت کرده اند.
این دوتن مقداری 25 کیلوگرام چرس را دریک موترکرولا جاسازی کرده و می‌خواستند آنرا از ولایت بغلان به کابل قاچاق نمایند که در نتیجه عملیات کشفی، این قاچاقبران درمربوطات ولسوالی دوشی ولایت بغلان شناسائی وبازداشت شدند.
 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۷:۱۷
Background image

مشکلات و چالش های امنیتی ولایات کندهار، هلمند، ارزگان و زابل طی دیدار معین ارشد امورامنیتی با جوانان این ولایات، مورد بررسی قرار گرفت.

دراین نشست که به ابتکار جوانان ولایات متذکره در هوتل انترکانتیننتال دایر شده بود. ابتدا چند تن از جوانان ولایات متذکره از کارکردها، شجاعت، قهرمانی و مبارزه نیروهای امنیتی، بر ضد. . .

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۲:۳۳
Background image

سه تن به ظن انجام سرقت مسلحانه از سوی پولیس هرات دستگیر گردید

افراد بازداشت شده که درساحه ولسوالی گذره فعالیت داشتند و دست به سرقت مسلحانه میزدند، شب گذشته توسط پولیس قوماندانی امنیه ولسوالی گذره ازمنطقه قریه زیارتجاه آن ولسوالی بازداشت گردیدند.
ا. . .

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۹:۲۹
Background image

پولیس هرات دوفرد را به ظن انجام سرقت مسلحانه بازداشت نمود

افراد بازداشت شده که تحت تعقیب پولیس قرارداشتند، شب گذشته از سوی پولیس قوماندانی امنیه ولسوالی انجیل درمنطقه رباط ترکها شناسایی و بازداشت گردیدند.
از نزد این افراد یک میل سلاح تفنگچه. . .

برگشت