نجیب دانش سخنگوی وزارت امورداخله در یک نشست خبری مشترک پیرامون آغاز برنامه روتیشن در چارچوب وزارت امورداخله و بازداشت افراد مسلح غیر مسؤل به خبرنگاران معلومات ارایه نمود.

moi-af
دوشنبه ۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۰:۴۸
moi

در این نشست خبری سخنگوی وزارت امورداخله از آغاز برنامه روتیشن در چارچوب وزارت امورداخله خبر داد و گفت که این برنامه هم اکنون در هشت ولایت های کشور در حال تطبیق بوده و در نظر است که این برنامه به زودی در تمام ولایت های کشور تطبیق گردد.

وی تصریح کرد که هر منسوب پولیس که در یک ولایت مدت سه سال ایفای وظیفه نموده باشد شامل برنامه روتیشن میگردد که هدف این برنامه مبارزه با فساد، بهبود در عرضه خدمات، شفافیت در روند کار و مسلکی سازی پولیس می باشد.

اقای دانش با اشاره به فعالیت های افراد مسلح غیر مسول در برخی از مناطق که باعث برهم زدن نظم در کشور میگردند، گفت که وزارت امورداخله به هدف بازداشت همچو افراد برنامه ای را روی دست دارد و به زود ترین فرصت عملی خواهد شد.

سخنگوی وزارت امورداخله همچنان در مورد پلانگزاری علمیاتی ضد هراس افگنی زمستانی نیز صحبت نموده افزود که این پلان در ماه جدی به هدف پاکسازی برخی مناطقی که در آن هراس افگنان فعالیت دارند؛ آغاز خواهد شد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۱:۵۰
Background image

از انفجار یک ماین درولایت هرات جلوگیری شد

منسوبان پولیس ضد تروریزم قومندان امنیه ولایت هرات، از انفجار یک ماین درداخل یک کاروان سرا در مربوطات حوزه سوم ولایت هرات جلوگیری کرده اند.
این ماین، توسط هراس افگنان، به هدف انجام عمل. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۰:۷
Background image

از وقوع يك انفجار در شهر کابل جلوگیری شد.

 
منسوبین حوزه پنجم پولیس شهر کابل، صبح امروز از انفجار یک حلقه ماین که در کنار جاده "سره‌میاشت" واقع در ناحیه پنجم شهر کابل جاسازی شده بود، جلوگیری نموده و با همکاری منسوبین امنیت. . .
یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۰:۶
Background image

10 هراس افگن طالب در کندهار کشته شدند

نیروهای امنیتی و دفاعی یک عملیات مشترک را در ساحات " بیسیم، شرغه، ذایل و چهارسنگان" ولسوالی خاکریز ولایت کندهار راه اندازی نموده اند.
در نتیجه این عملیات تا اکنون 10 هراس افگن طالب کشته. . .

برگشت