نجیب دانش سخنگوی وزارت امورداخله در یک نشست خبری مشترک پیرامون آغاز برنامه روتیشن در چارچوب وزارت امورداخله و بازداشت افراد مسلح غیر مسؤل به خبرنگاران معلومات ارایه نمود.

moi-af
دوشنبه ۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۰:۴۸
moi

در این نشست خبری سخنگوی وزارت امورداخله از آغاز برنامه روتیشن در چارچوب وزارت امورداخله خبر داد و گفت که این برنامه هم اکنون در هشت ولایت های کشور در حال تطبیق بوده و در نظر است که این برنامه به زودی در تمام ولایت های کشور تطبیق گردد.

وی تصریح کرد که هر منسوب پولیس که در یک ولایت مدت سه سال ایفای وظیفه نموده باشد شامل برنامه روتیشن میگردد که هدف این برنامه مبارزه با فساد، بهبود در عرضه خدمات، شفافیت در روند کار و مسلکی سازی پولیس می باشد.

اقای دانش با اشاره به فعالیت های افراد مسلح غیر مسول در برخی از مناطق که باعث برهم زدن نظم در کشور میگردند، گفت که وزارت امورداخله به هدف بازداشت همچو افراد برنامه ای را روی دست دارد و به زود ترین فرصت عملی خواهد شد.

سخنگوی وزارت امورداخله همچنان در مورد پلانگزاری علمیاتی ضد هراس افگنی زمستانی نیز صحبت نموده افزود که این پلان در ماه جدی به هدف پاکسازی برخی مناطقی که در آن هراس افگنان فعالیت دارند؛ آغاز خواهد شد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۰:۳۹
Background image

اعلامیه وزارت امور داخله

از آنجایکه وزارت امور داخله نهاد برای تنفیذ قانون است، در این اواخر بر اساس اولویت های از قبل تعریف شده و مطابق به طرز العمل های موجود، قرار است تجهیزات، وسایط و سلاح‌های‌ که بگونه غیر. . .

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۷:۳۹
Background image

یک قومندان محلی گروه هراس افگن طالب بهلاکت رسید

نیروهای قطعات خاص پولیس ملی، طی یک عملیات ویژه درمرکز ولایت پروان، یک هراس افگن طالب را ازبین بردند.
اسامی نذیرقومندان محلی گروه هراس افگن طالب که در ولایت پروان مصروف فعالیت‌های. . .

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۱:۱۰
Background image

گرفتاری یک گروه ۱۰ نفری افراد مسلح غیر مسئول و زورگو در کابل

پولیس کابل ۱۰ فرد مسلح غیر مسئول را شب گذشته از ساحه گلبهار سنتر مربوط ناحیه دوم، بازداشت کرد.
این افراد، پس از آن از سوی پولیس بازداشت گردیدند که، در ساحه متذکره موجب آزار و اذیت مردم. . .

برگشت