نجیب دانش سخنگوی وزارت امورداخله در یک نشست خبری مشترک پیرامون آغاز برنامه روتیشن در چارچوب وزارت امورداخله و بازداشت افراد مسلح غیر مسؤل به خبرنگاران معلومات ارایه نمود.

moi-af
دوشنبه ۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۰:۴۸
moi

در این نشست خبری سخنگوی وزارت امورداخله از آغاز برنامه روتیشن در چارچوب وزارت امورداخله خبر داد و گفت که این برنامه هم اکنون در هشت ولایت های کشور در حال تطبیق بوده و در نظر است که این برنامه به زودی در تمام ولایت های کشور تطبیق گردد.

وی تصریح کرد که هر منسوب پولیس که در یک ولایت مدت سه سال ایفای وظیفه نموده باشد شامل برنامه روتیشن میگردد که هدف این برنامه مبارزه با فساد، بهبود در عرضه خدمات، شفافیت در روند کار و مسلکی سازی پولیس می باشد.

اقای دانش با اشاره به فعالیت های افراد مسلح غیر مسول در برخی از مناطق که باعث برهم زدن نظم در کشور میگردند، گفت که وزارت امورداخله به هدف بازداشت همچو افراد برنامه ای را روی دست دارد و به زود ترین فرصت عملی خواهد شد.

سخنگوی وزارت امورداخله همچنان در مورد پلانگزاری علمیاتی ضد هراس افگنی زمستانی نیز صحبت نموده افزود که این پلان در ماه جدی به هدف پاکسازی برخی مناطقی که در آن هراس افگنان فعالیت دارند؛ آغاز خواهد شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۱:۱۱
Background image

پولیس ملی، از چندین رویداد تروریستی در ولایت هرات جلوگیری کرد


 نیروهای پولیس ملی، از 9 انفجار ماین در ولایت هرات جلوگیری کردند.

این ماین‌ها به تازه گی ازسوی تروریستان به هدف انجام حملات هراس افگنانه در مسیرسرک قریه زمان آباد ولسوالی پشتون زرغون. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۲۰:۲۱
Background image

پوليس يك تن را به اتهام قتل خداي نظر، يك تن از تاجران ملي را امروز بازداشت كرد.

موظفين پوليس كشفي كابل، فردي را كه متهم به قتل خداي نظر  يك تن از تاجران ملي كشور كه چندي قبل در منزلش به شكل مرموز به قتل رسيده بود امروز از ساحه ناحيه دوازدهم شهر كابل شناسايي و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۸:۳۱
Background image

پولیس در دو هفته اخیر؛ بیش از ۱۰۰ تن را به اتهام جرایم مختلف بازداشت نموده است.

بنا بر گزارش اداره عمومی مبارزه با جرایم وزارت امورداخله ، پولیس مبارزه با جرایم جنایی طی دو هفته اخیر در نقاط مختلف کشور، در ارتباط به  ارتکاب جرایم جنایی در مرکز و ولایات  در حدود ۱۰۵. . .

برگشت