سه تن به ارتکاب فروش موادمخدر و دزدی در ولایت هرات بازداشت شدند

farhadi-moi
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۰
a


منسوبان پولیس قومندانی امنیه ولایت هرات، سه تن را به ارتکاب فروش موادمخدر و دزدی بازداشت کرده اند.
در پیوند به فروش موادمخدر، یک تن همراه با 1005 پوری موادمخدر نوع هیرویین و شیشه از روستای رباط ترک‌ها ولسوالی انجیل ولایت هرات بازداشت شده است.
در پیوند به دزدی، دو تن که می‌خواستند یک عراده موترسایکل را از شهرک مرزی تورغندی ولایت هرات دزدی نمایند، بازداشت شده و موترسایکل مسروقه، به مالک‌اش استرداد گردیده است.
پولیس ملی افغانستان، در امر مبارزه با جرایم به گونه جدی کاروپیکار می‌کنند و در راستای شناسائی و بازداشت مجرمین و اخلال‌گران امن ونظم عامه از هرگونه تلاش دریغ نخواهند کرد.

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۷
Background image

بازداشت 16 تن به اتهام جرايم مختلف از جمله؛ فروش موادمخدر، سرقت، هراس‌افگنی و حمل سلاح غيرقانونی از ولايت‌های کابل، فاریاب، تخار ، جوزجان و پروان


منسوبین پولیس مبارزه با موادمخدر ولایت کابل، روزگذشته دو عملیات را از بهر بازداشت فروشنده‌گان موادمخدر در نواحی هفتم و دوازدهم شهر کابل راه‌اندازی نمودند که در نتیجه آن سه فروشنده. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۷
Background image

پولیس هرات یک قاچاقبر مواد مخدر را همراه با مقدار ۲۵ کیلوگرام مواد بازداشت کرد.

این فرد که باشنده ولسوالی گذره ولایت هرات می‌باشد، به ظن نگهداری و قاچاق مواد مخدر توسط پرسونل پولیس مبارزه با موادمخدر قوماندانی امنیه هرات از منطقه "محل دشت" مربوط ولسوالی گذره. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۰
Background image

بازداشت ۱۱ تن در پیوند به قاچاق و فروش مواد مخدر از ولایت های کابل، دایکندی و بغلان.

منسوبین پولیس مبارزه با مواد مخدر "قوماندانی کنترول دروازه های شهر کابل" در چهار عملیات جداگانه‌ ۸ تن را در پیوند به قاچاق بیشتر از ۶ کیلو گرام مواد مخدر مختلف النوع از دروازه چوک. . .

برگشت