سه تروريست در نيمروز از سوي پوليس بازداشت و يكتن ديگر آنان از پا در آمد

rozi_moi
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۹:۳۵

پوليس قومانداني امنيه ولايت نيمروز، دیروز در يك عمليات هدفمند بالاي يك گروپ چهار نفري دهشت افگنان سه تن آنان را بازداشت و يكي ديگر آنان را از پا در آورد.
اين هراس افگنان در يك منزل مسكوني در شهر زرنج جابجا شده بودند و قصد حمله بالاي شهر را داشتند كه قبل از انجام حمله؛ از سوي پوليس شناسايي و بازداشت شدند.
همچنان در این درگیری معاون حوزه اول امنیتی پولیس نیز زخم سطحی برداشته است.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۷
Background image

بازداشت 16 تن به اتهام جرايم مختلف از جمله؛ فروش موادمخدر، سرقت، هراس‌افگنی و حمل سلاح غيرقانونی از ولايت‌های کابل، فاریاب، تخار ، جوزجان و پروان


منسوبین پولیس مبارزه با موادمخدر ولایت کابل، روزگذشته دو عملیات را از بهر بازداشت فروشنده‌گان موادمخدر در نواحی هفتم و دوازدهم شهر کابل راه‌اندازی نمودند که در نتیجه آن سه فروشنده. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۷
Background image

پولیس هرات یک قاچاقبر مواد مخدر را همراه با مقدار ۲۵ کیلوگرام مواد بازداشت کرد.

این فرد که باشنده ولسوالی گذره ولایت هرات می‌باشد، به ظن نگهداری و قاچاق مواد مخدر توسط پرسونل پولیس مبارزه با موادمخدر قوماندانی امنیه هرات از منطقه "محل دشت" مربوط ولسوالی گذره. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۰
Background image

بازداشت ۱۱ تن در پیوند به قاچاق و فروش مواد مخدر از ولایت های کابل، دایکندی و بغلان.

منسوبین پولیس مبارزه با مواد مخدر "قوماندانی کنترول دروازه های شهر کابل" در چهار عملیات جداگانه‌ ۸ تن را در پیوند به قاچاق بیشتر از ۶ کیلو گرام مواد مخدر مختلف النوع از دروازه چوک. . .

برگشت