دوماین گذار هلاک و 14 حلقه ماین کشف و خنثی شد

superadmin
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۵:۴۶
moi

دوهراس افگن ماین گذار مربوط به گروه تروریستی طالبان، در اثر انفجار ماین خودشان در ولایت کندهار هلاک شدند.این دو تروریست، روز گذشته هنگامی که می خواستند ماینی در کنارجاده درمنطقه مندی کاریز ولسوالی شاه ولیکوت جاسازی کنند در حین جاسازی ماین در اثر انفجار جاسازی شده خودشان هلاک شدند. هم چنان، نیروهای پولیس ملی، 14 حلقه ماین مختلف النوع و دو قبضه بمب دستی را در ولایت کندهار کشف وخنثی کرده اند.

این ماین ها، روز گذشته از منطقه زابر مربوط حوزه پانزدهم شهر کندهارکشف و خنثی شده اند.

تروریستان میخواستند از این ماین ها، درحملات تروریستی در شهر کندهار استفاده کنند.

با کشف و خنثی سازی این ماین ها، از چندین رویداد تروریستی در این ولایت جلوگیری شد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۷:۱۷
Background image

مشکلات و چالش های امنیتی ولایات کندهار، هلمند، ارزگان و زابل طی دیدار معین ارشد امورامنیتی با جوانان این ولایات، مورد بررسی قرار گرفت.

دراین نشست که به ابتکار جوانان ولایات متذکره در هوتل انترکانتیننتال دایر شده بود. ابتدا چند تن از جوانان ولایات متذکره از کارکردها، شجاعت، قهرمانی و مبارزه نیروهای امنیتی، بر ضد. . .

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۲:۳۳
Background image

سه تن به ظن انجام سرقت مسلحانه از سوی پولیس هرات دستگیر گردید

افراد بازداشت شده که درساحه ولسوالی گذره فعالیت داشتند و دست به سرقت مسلحانه میزدند، شب گذشته توسط پولیس قوماندانی امنیه ولسوالی گذره ازمنطقه قریه زیارتجاه آن ولسوالی بازداشت گردیدند.
ا. . .

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۹:۲۹
Background image

پولیس هرات دوفرد را به ظن انجام سرقت مسلحانه بازداشت نمود

افراد بازداشت شده که تحت تعقیب پولیس قرارداشتند، شب گذشته از سوی پولیس قوماندانی امنیه ولسوالی انجیل درمنطقه رباط ترکها شناسایی و بازداشت گردیدند.
از نزد این افراد یک میل سلاح تفنگچه. . .

برگشت