اعلامیه وزارت امور داخله.

hakimi-moi

به اساس بررسی‌های ابتدایی، حادثه تروریستی روز گذشته در غرب کابل را گروه تروریستی طالبان انجام داده است، در این حمله 11 تن بشمول سه خانم به شهادت رسیده و 95 تن دیگر بشمول 12 خانم زخم برداشته اند.
تروریستان روز گذشته از ساحه چتگر حوزه هجدهم پولیس به شکل پراگنده و کورکورانه چند فیرهاوان را بمنظور برهم زدن مراسم سال یاد شهید وحدت ملی عبدالعلی مزاری، پرتاب کردند.
نیروهای پولیس به زود ترین فرصت عملیات پاکسازی را در ساحه آغاز کردند که درنتیجه یک تروریست بازداشت گردید و دو مهاجم دیگر به هلاکت رسید.
سرپرست وزارت امور داخله به بخش‌های مربوطه به گونه جدی دستور داده تا حادثه تروریستی روز گذشته و چگونگی وقوع آن را به شکل همه جانبه مورد بررسی قرار دهند.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۴
Background image

اعلامیه وزارت داخله در پیوند به مقرری قومندان امنیه جدید ولایت بلخ

ارزیابی‌های اخیر وزارت امور داخله در مورد امنیت ولایت بلخ نشان می‌دهد که امنیت این ولایت به صورت عمومی و مشخصاً امنیت شهرمزار شریف و ولسوالی‌های شولگره، بلخ، چمتال و زارع نگران کننده . . .

جمعه ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۰
Background image

اعلامیه وزارت امور داخله.

به اساس بررسی‌های ابتدایی، حادثه تروریستی روز گذشته در غرب کابل را گروه تروریستی طالبان انجام داده است، در این حمله 11 تن بشمول سه خانم به شهادت رسیده و 95 تن دیگر بشمول 12 خانم زخم . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۹:۳۹
Background image

هموطنان گرامی!

من محمد مسعود اندرابی به عنوان سرپرست وزارت امور داخله به نماینده‌گی از هیئت رهبری وزارت و تمام منسوبین شجاع و وطن‌دوست پولیس به شما اطمینان می‌دهم که مبارزه بر ضد تروریزم، جنایت‌پیشه، . . .

بازگشت به اطلاعیه ها