اعلامیه وزارت امور داخله در پیوند به گزارش اخیر اداره بازرس ویژه آمریکا برای بازسازی افغانستان "سیگار"

jamil-moi
6

وزارت امور داخله گزارش اخیر اداره بازرس ویژه امریکا برای بازسازی افغانستان (سیگار) مبنی بر حضور افراد معتاد و نیروهای خیالی درصفوف نیروهای پولیس ملی در برخی از ولایت‌های جنوبی کشور را مطالعه کرده است.
رهبری وزارت امور داخله جمهوری اسلامی افغانستان، چالش ها و موانع بر سر راه اصلاحات در این وزارت را رد نکرده و اما با روی دست گرفتن یک سلسله اقدامات اصلاحی به شمول ایجاد ریاست امنیت داخلی مبارزه‌اش را از بهر برداشتن این چالش‌ها بطور بنیادی شدت بخشیده است.
وزارت امور داخله جمهوری اسلامی افغانستان مدت‌ها پیش از نشر این گزارش از سوی اداره بازرس آمریکا، با داشتن مطالعه دقیق از این وضعیت، راه‌کارهای موثری را در جهت شناسایی افراد معتاد به مواد مخدر و حذف آنان از صفوف نیروهای پولیس ایجاد نموده است.
همچنان راهکارهای موثری که اعتیاد افراد داوطلب به صفوف نیروهای پولیس را تثبیت نموده و از پیوستن آنان جلوگیری نماید نیز در طرزالعمل جدید جلب و جذب داوطلبان ایجاد گردیده است.
از سوی هم، توسعه، تقویت و تطبیق برنامه (اپس) بالای بیش از ۹۰ درصد نیروهای پولیس ملی افغانستان، بخش کادر پرسونل را قادر ساخته تا از موجودیت منسوبین خیالی جلوگیری نماید، زیرا یکی از شرایط کلیدی ثبت هویت نیروهای پولیس در سیستم (اپس) حضور فزیکی آنان در جریان راجستریشن می‌باشد.

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۹:۱۴
Background image

اطلاعیه قوماندانی اکادمی پولیس شهید سترپاسوال عبدالرازق

به اطلاع عموم منسوبین پولیس که قبلا در پروسه کانکور دور سوم برنامه ماستری ثبت نام نموده‌اند رسانیده می‌شود که تاریخ برگز

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۲ - ۱۰:۲۵
Background image

اطلاعیه اکادمی پولیس ملی شهید ستر پاسوال عبدالرازق پیرامون آغاز برنامه ماستری

به اطلاع آنعده علاقمندانی که خواهان شمولیت در برنامه "ماستری" اکادمی پولیس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق هستند، رسانیده م

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۳۷
Background image

اطلاعیه وزارت امور داخله 

ریاست حمایت و وارسی از پولیس، به منظور رسیده گی به امور کاری، تسهیل طی مراحل اسناد، پرداخت حقوق، امتیازات و کمک‌ها برای

بازگشت به اطلاعیه ها