اعلامیه مطبوعاتی 

jamil-moi
9

با تاسف درپی سه رویداد تروریستی صبح امروز کابل، سمونوال محمدزی"کوچی" آمر حوزه پنجم امنیتی پولیس شهر کابل با یک محافظش شهید و به‌شمول یک سرباز سه فرد ملکی دیگر مجروح شدند.
نیروهای امنیتی و کشفی به‌ویژه در هفته‌های اخیر ده‌ها شبکه تروریستی مربوط به طالبان تروریست و ماین‌گذار را بازداشت کرده اند. دستور به کشتار مردم و‌ هدف قراردادن همکاران ما بخشی از اهداف سازمانیافته تروریستی است و این رویکرد ناشی از شکست تروریستان در میدان جنگ می‌باشد.
محمدزی"کوچی"آمر حوزه پنجم امنیتی پولیس شهر کابل یک افسر قهرمان، دلیر، مبارز و وطن‌دوست بود. او چندین تروریست را در روزها و هفته‌های اخیر بازداشت و سرکوب کرده بود. 
رهبری وزارت امور داخله مراتب تسلیت و همدردی خود را به خانواده‌های قربانیان رویدادهای تروریستی امروز کابل به ویژه خانواده شهید محمدزی کوچی ابراز می‌دارد و اطمینان می‌دهد که هزاران افسر و سرباز دلیر در راستای دفاع از مردم و تامین امنیت آماده هستند و در این مسیر از هیچ تلاش دریغ نمی‌ورزند.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۲۴
Background image

اعلامیه مطبوعاتی 

با تاسف درپی سه رویداد تروریستی صبح امروز کابل، سمونوال محمدزی"کوچی" آمر حوزه پنجم امنیتی پولیس شهر کابل با یک محافظش ش

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۰
Background image

اعلامیهٔ شماره سوم در پیوند به بررسی تظاهرات ولسوالی بهسود میدان وردک

‏‎وزارت امور داخله در روشنی یافته‌های هیئت بررسی‌کنندهٔ تظاهرات بهسود، ارزیابی خود را به‌گونهٔ همه‌جانبه انجام داده است.

شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۸
Background image

اعلامیه مطبوعاتی وزارت امور داخله 

هییت بررسی‌کنندهٔ وضعیت امنیتی بهسود، یافته‌های خود را به وزارت امور داخله سپرد 

بازگشت به اطلاعیه ها