ابلاغیه وزارت امور داخله

moi-af

پولیس ملی افغانستان که جز قوه مجریه بوده، ممثل اراده مردم افغانستان جهت تامین امنیت، نظم و امن عامه، تنفیذ قانون و مبارزه با انواع جرایم است. محافظت از امنیت فرد فرد نیروهای پولیس ملی به خصوص در جریان وظیفه از اولویت های رهبری وزارت امور داخله ج.ا.ا در مرکز و ولایات می باشد. وزارت امور داخله منبعد طبق احکام قانون به هیچ فرد و یا گروه جنایتكار و قانون شکن اجازه نمی دهد تا مانع اجرای وظایف پولیس در ساحات مسوولیت وظیفوی آنان گردیده و با استفاده از یونیفورم، سلاح، تجهیزات و یا وسایط نظامی، دست به اقدام خود سرانه بزنند. بنآ به تمام قوماندانان امنیه در مرکز و ولایات هدایت داده می شود تا از منسوبین پولیس ملی حین اجرای وظایف طبق قانون پولیس محافظت و حمایت نموده و در صورت مشاهده اعمال خودسرانه در مقابل منسوبین پولیس با مرتکبین مطابق فصل سوم، باب دوم کود جزا برخورد جدی و قانونی نمایند.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۴
Background image

اعلامیه وزارت داخله در پیوند به مقرری قومندان امنیه جدید ولایت بلخ

ارزیابی‌های اخیر وزارت امور داخله در مورد امنیت ولایت بلخ نشان می‌دهد که امنیت این ولایت به صورت عمومی و مشخصاً امنیت شهرمزار شریف و ولسوالی‌های شولگره، بلخ، چمتال و زارع نگران کننده . . .

جمعه ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۰
Background image

اعلامیه وزارت امور داخله.

به اساس بررسی‌های ابتدایی، حادثه تروریستی روز گذشته در غرب کابل را گروه تروریستی طالبان انجام داده است، در این حمله 11 تن بشمول سه خانم به شهادت رسیده و 95 تن دیگر بشمول 12 خانم زخم . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۹:۳۹
Background image

هموطنان گرامی!

من محمد مسعود اندرابی به عنوان سرپرست وزارت امور داخله به نماینده‌گی از هیئت رهبری وزارت و تمام منسوبین شجاع و وطن‌دوست پولیس به شما اطمینان می‌دهم که مبارزه بر ضد تروریزم، جنایت‌پیشه، . . .

بازگشت به اطلاعیه ها