ابلاغیه وزارت امور داخله

moi-af

هشدار!
بمنظور تامین امنیت مردم با عزت افغانستان، با جدیت و وضاحت ابلاغ می گردد که افراد مسلح غیر مسوول، قانون شکن و زورگو، پس از این درهیچ ولایت کشور گشت و گذار کرده نمی‌توانند.
پولیس ملی افغانستان بمنظور تامین امنیت بهترهموطنان عزیز به هیچ زورگوی اجازه نمی‌دهد تا امن و نظم عامه را در جامعه مختل نماید.
به همین منظور به تمام نیروهای پولیس ملی هدایت داده می شود تا با افراد مسلح غیرمسوول، قانون شکنان، زورگو و جنایت پیشه با جدیت کامل برخورد نمایند و آنها را به پنجه قانون بسپارند.
وزارت امورداخله یکبار دیگر از هموطنان عزیز تقاضا می‌نماید تا در شناسایی افراد جنایت پیشه، زورگو و قانون شکن، با پولیس همکاری نمایند.
پولیس حق دستگیری وفیر را دارد.
با پولیس تان باشید.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۷
Background image

ابلاغیه وزارت امور داخله

پولیس ملی افغانستان که جز قوه مجریه بوده، ممثل اراده مردم افغانستان جهت تامین امنیت، نظم و امن عامه، تنفیذ قانون و مبارزه با انواع جرایم است. محافظت از امنیت فرد فرد نیروهای پولیس ملی . . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۵
Background image

اطلاعیه وزارت امور داخله

تامین هر چه بهتر و خوبتر امنیت و نظم عامه در جامعه، خواست هر هموطن ما می باشد و نقش هموطنان گرامی ما در این بخش برجسته وانکارناپذیر است.
وزارت امور داخله با اظهار سپاس و امتنان از سهم . . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۰
Background image

اطلاعیه‌ی قوماندانی عمومی اکادمی پولیس ملی!

به تعقیب اطلاعیه قبلی، به اطلاع تمام افراد واجد شرایط که قبلاً فورم شمولیت اکادمی پولیس را اخذ نموده اند، رسانیده می‌شود که فورم های متذکره را پس از طی مراحل الی تاریخ (1397/11/25) به . . .

بازگشت به اطلاعیه ها