مورد پیگرد دولت افغانستان!

moi-af
moi

اسم : عبدالحمید
تخلص: خراسانی
جرم : باج گیری از خورده تاجرها، تیل فروشان، دوکانداران و دست داشتن دراختطاف، قتل، داشتن افراد مسلح جنایت پیشه، قاچاق مواد مخدر بخصوص در 18 سنبله به بهانه کاروان عزاداری ، ایجاد ترس و ارعاب درمیان شهریان کابل، دشنام و هتک حرمت به شمار زیادی از اراکین بصورت صوتی و تصویری و به آتش کشیدن پرچم افغانستان .
هموطنان گرامی :
این جنایت پیشه و اوباش به بهانه های مختلف توانسته تا امروز از پنجه قانون فرار نماید. پولیس در حالیکه هرگونه توانایی برای سرکوب قانونمند او را داشت بخاطر جلوگیری از تلفات احتمالی ملکی از راه اندازی عملیات قهریه صرف نظرنمود و مجرم توانست با گروگان گیری کودکان، خود را از ساحه فرار دهد.
دست قانون دراز و تواناست.
به شهریان کابل اطمینان میدهیم که هرم جنایت در حال فروپاشی است.
به تبلیغات بی اساس که شبکه های جرمی از هرم جنایت منفعت می برند و اذهان عامه را مغشوش می سازند اعتنا نکنید و با پولیس افغانستان، فرزندان صدیق و با تعهد که در دفاع از عزت و نوامیس وطن شب و روز خدمت می نمایند همکاری نمائید.
علاوه بر انتشار لیست 222 نفری ده ها نفر از مجرمین رده بالاتر زیر پیگیرد پولیس قرار دارند.
آنهایی که علنی در دفاع از جنایت پیشه ها به تحریک مردم متوسل شده و میشوند نیزشناسایی شده اند و با آنها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

مطبوعاتي اعلامیې

شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۳:۵۹
Background image

د ښځینه پولیسو د جلب او جذب په تړاو د کورنیو چارو وزارت خبرتیا!

کورنیو چارو وزارت په پام کې لري ترڅو د ۱۴ ټولګي او لېسانس ۲۵۰ فارغانې چې د ملي پولیسو لیکو ته لېواله وي، د مسلکي بنسټیزو

دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۶ - ۹:۱۳
Background image

د کورنیو چارو وزارت اعلامیه!

پوليس مخکې له مخکې ټولو درنو هېوادوالو ته سپارښتنه کوي، چې د کرېکټ لوبې د بریا په صورت کې په هېڅ ډول غیرقانوني عمل او ډز

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۹:۱۶
Background image

د کورنیو چارو وزارت ابلاغیه

د کابل ښاریانو د عامه امن او نظم د لا ښه ټینګښت په موخه خبر ورکول کېږي چې:

Back to announcements