مورد پیگرد دولت افغانستان!

moi-af
moi

اسم : عبدالحمید
تخلص: خراسانی
جرم : باج گیری از خورده تاجرها، تیل فروشان، دوکانداران و دست داشتن دراختطاف، قتل، داشتن افراد مسلح جنایت پیشه، قاچاق مواد مخدر بخصوص در 18 سنبله به بهانه کاروان عزاداری ، ایجاد ترس و ارعاب درمیان شهریان کابل، دشنام و هتک حرمت به شمار زیادی از اراکین بصورت صوتی و تصویری و به آتش کشیدن پرچم افغانستان .
هموطنان گرامی :
این جنایت پیشه و اوباش به بهانه های مختلف توانسته تا امروز از پنجه قانون فرار نماید. پولیس در حالیکه هرگونه توانایی برای سرکوب قانونمند او را داشت بخاطر جلوگیری از تلفات احتمالی ملکی از راه اندازی عملیات قهریه صرف نظرنمود و مجرم توانست با گروگان گیری کودکان، خود را از ساحه فرار دهد.
دست قانون دراز و تواناست.
به شهریان کابل اطمینان میدهیم که هرم جنایت در حال فروپاشی است.
به تبلیغات بی اساس که شبکه های جرمی از هرم جنایت منفعت می برند و اذهان عامه را مغشوش می سازند اعتنا نکنید و با پولیس افغانستان، فرزندان صدیق و با تعهد که در دفاع از عزت و نوامیس وطن شب و روز خدمت می نمایند همکاری نمائید.
علاوه بر انتشار لیست 222 نفری ده ها نفر از مجرمین رده بالاتر زیر پیگیرد پولیس قرار دارند.
آنهایی که علنی در دفاع از جنایت پیشه ها به تحریک مردم متوسل شده و میشوند نیزشناسایی شده اند و با آنها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

مطبوعاتي اعلامیې

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۹:۱۶
Background image

د کورنیو چارو وزارت ابلاغیه

د کابل ښاریانو د عامه امن او نظم د لا ښه ټینګښت په موخه خبر ورکول کېږي چې:
۱. د وسلو د لېږد ټول هغه کارتونه چې بېلګه یې ورسره خپره شوې او تاریخ یې پای ته رسېدلی، باطل دي؛ یاد کارتونه او . . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۵
Background image

د کورنیو چارو وزارت خبرتیا!

په ټولنه کې د ښه امنیت او عامه نظم ټینګول، د هر هېوادوال غوښتنه ده او په دې برخه کې د هېوادوالو رول با ارزښته او د پام وړ دی.
د کورنیو چارو وزارت د امنیت په ټینګښت کې، د خلکو له فعاله . . .

یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۲
Background image

د کورنیو چارو وزارت ابلاغیه

د هېواد عزتمنو وګړو ته د آسانتیاوو د برابرولو او د ترافیکو د نظم د راوستو په موخه له دې وروسته د کورنیو چارو وزارت هیڅ جګپوړي کارکوونکي نشي کولای چې د تګ را تګ په وخت کې واټونه د ترفیکو . . .

Back to announcements