اعلاميه وزارت امور داخله درپیوند به تهدید اخیرهراس افگنان طالب به رسانه ها و خبرنگاران!

hakimi-moi

نیروهای دفاعی وامنیتی افغانستان، اعلامیه اخیر گروه هراس افگنان طالب را که درآن، رسانه ها و خبرنگاران را هشدارداده اند، به شدت محکوم می نماید.
آزادی بیان ورسانه‌ها، یکی از دست آورد های بزرگ مردم افغانستان بوده و خبرنگاران به هدف اطلاع رسانی مطابق به قوانین نافذه افغانستان، فعالیت می کنند.

رسانه ها و خبرنگاران دریک وضعیت سخت امنیتی اطلاع رسانی نموده و همیشه از منافع ملی وشهروندان دفاع نموده اند. گروه تروریستی طالبان، برعلاوه که درمیدان های نبرد با شکست‌های سنگینی روبرو شده اند در جنگ تبلیغاتی نیز با وجود اینکه از منابع مالی و امکانات گسترده تبلیغاتی استخبارات منطقه‌یی بهره میبرند، شکست خورده اند.

شکی نیست که گروه‌ هراس افگنان طالب، در دشمنی دایم و غیر قابل تفکیکی با مردم افغانستان به سر می برند و این دشمنی را از طریق حملات تروریستی بالای افراد ملکی و خبرنگاران همواره آشکار نموده اند. این گروه به خاطر پنهان کاری شکست‌های شان، میخواهند با نشر اعلامیه بزدلانه، شکست‌های شان را کتمان کنند.

نیروهای دفاعی و امنیتی کشور از نهادهای رسانه‌یی و خبرنگاران درامراطلاع رسانی و بیان حقایق ابراز امتنان و سپاس نموده و به تمامی خبرنگاران و رسانه های کشور اطمینان می دهند، که به منظور امنیت ومصوونیت هرچه بیشترآنها، از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نخواهند کرد.

مطبوعاتي اعلامیې

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۳:۴۰
Background image

د ملي امنیتي ځواکونو په لیکو کې له ۱۸ کلنو د کم عمره پولیسو د ګومارنې په تړاو د کورنیو چارو وزارت اعلامیه

د افغانستان اسلامي جمهوریت د کورنیو چارو وزارت د ملي پولیسو په لیکو کې له ۱۸ کلنو د کم عمره پولیسو د ګومارنې په اړه تازه

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۵ - ۸:۲۶
Background image

د ملي امنیتي او دفاعي ځواکونو ګډه اعلامیه

"واشنګټن پوست" ورځپاڼې په تازه‌ګۍ د هېواد د ملي امنیتي او دفاعي ځواکونو په لیکو کې د کورونا ویروس د خپرېدو او پر افغان ځ

Back to announcements