تغیير در شيوه

moi-af

بخاطر ايجاد امنيت رواني واقعي به شهريان کابل، توسل به شيوه جديد تامين امنيت، توسعه بخش‌هاي غير علني و زير پوشش براي پوليس، غافل گيرسازي جنايتکاران وايجاد تحرک و سرعت در اقدام، وزارت امورداخله عملا برداشتن پوسته هاي ثابت را که موثريت نداشتند آغاز نموده و درعوض گزمه هاي سيارو ناگهاني را افزايش داده است.
اين روند در ناحيه ۱۱ شهرکابل تکمیل و در کل ولایت کابل تطبیق می‌گردد.
از شهريان کابل تقاضا داريم تا با گزمه هاي شهری همکاري نمايند و موارد مشکوک را مانند قبل گزارش دهند. اين روش علاوه بر ايجاد موثريت در مديريت وقت و منابع، نيرو پوليس را از حالت قابل پيش بينی و آسيب پذيري بيرون ساخته و شبکه هاي جنايت کار را سرگردان و مخشوش ساخته است.
پوليس حق فير دارد به اوامرپوليس احترام کنيد

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۱
Background image

پولیس صلاحیت دستگیری و حق فیر را دارد

پولیس اجازه دارد بخاطر دفاع از جان، مال و عزت مردم، دست به عمل باز دارنده بزند مانند: بازرسی، استنطاق و یا درحالتی که متوجه شود جان خودش در خطر است، به جنایت کار اجازه اقدام را نخواهد . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۶
Background image

به تمام منسوبین پولیس ملی!

به هدف کنترول و جلوگیری از گشت و گذار وسایط پولیس درشهرکابل، به تمام منسوبین پولیس هدایت داده می‌شود، که منبعد تمام وسایط پولیس که از ولایات به کابل داخل می‌شوند، یک روز قبل از داخل شدن . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۴
Background image

قابل توجه افراد شامل لست:

بخاطر وضاحت و تصفيه بعضي موارد که در ذيل به آن شرح داده شده است، هر چه عاجل خود را به نزديک ترين حوزه پوليس، قوماندانی امنيه پولیس کابل و يا رياست عمومی مبارزه با جرايم برسانند.
ازنیمه . . .

بازگشت به اطلاعیه ها