اعلامیه مشترک نیروهای امنیتی و دفاعی کشور

jamil-moi
9

بربنیاد قوانین نافذه دولت جمهوری اسلامی افغانستان، حمله بر تأسیسات دولتی، غصب و تخریب آن و نیز مانع ایجاد کردن در روند امور کار نهادهای دولتی خیانت ملی و جرم پنداشته می‌شود.
نیروهای امنیتی و دفاعی مؤظف اند تا جلو چنین اقداماتی را گرفته و نیز به معترضین ابلاغ میدارند که به غصب یا تخریب نهادهای دولتی اقدام ننمایند در غیر این صورت با برخورد جدی قانونی روبرو خواهند شد.
دسته های انتخاباتی معترض، در جریان حرکت‌های اعتراضی شان نکات زیر را جداً توجه نمایند:

• تظاهر کننده گان در روشنایی قانون حرکت های شان را راه اندازی نمایند.
• اعتراض کننده‌گان از حمل سلاح که موجب اخلال امن و نظم عامه می‌شود جداً خودداری نمایند.
• معترضین به تأسیسات عام‌المنفعه توجه داشته و از تخریب آن اجتناب ورزند.
• معترضین به تخریب تأسیسات دولتی اقدام ننمایند.

از همه دسته های انتخاباتی معترض تقاضا می‌گردد تا بر اساس روشنایی قوانین نافذه کشور حرکت‌های اعتراضی شان را راه اندازی نموده، به تأسیسات عام‌المنفعه، عزت و حیثیت مردم صدمه وارد ننمایند.
تظاهر کننده‌گان، قبل از راه اندازی حرکت‌های اعتراضی شان، زمان و مکان تظاهرات شان را با نیروهای امنیتی شریک ساخته و نظم عامه را جداٌ رعایت نمایند.
در اخیر نیروهای امنیتی و دفاعی کشور به مردم اطمینان میدهد که در یک هماهنگی کامل، خود را مسئول و مکلف به تأمین جان و مال شهروندان کشور دانسته و به هیچ گروه مخل امن و نظم عامه اجازه نخواهیم داد تا آرامش مردم عزیزمان را برهم زنند.

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۳:۴۱
Background image

اعلامیه وزارت امورداخله در پیوند به استخدام افراد زیر سن ۱۸ سال در صفوف نیروهای امنیتی کشور

وزارت امور داخله جمهوری اسلامی افغانستان، گزارش نشر شده  در پیوند به جذب افراد زیر ۱۸ سال در صفوف نیروهای امنیتی را مطال

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۵ - ۸:۲۵
Background image

اعلامیه مشترک نیروهای ملی دفاعی و امنیتی 

به تازه‌گی روزنامه «واشنگتن پوست» گزارشی را در باره شیوع ویروس کر‌ونا در صفوف قوای ملی دفاعی و امنیتی کشور ‌و تاثیرات من

شنبه ۱۳۹۹/۳/۱۷ - ۱۵:۲۴
Background image

اعلامیه قوماندانی قوت‌های مشترک ولایت کابل در پیوند به منع تردد وسایط شیشه سیاه و فاقد اسناد و وسایط زرهی بدون جواز

طوریکه هموطنان عزیز ما از طریق رسانه‌های جمعی در جریان اند، قوماندانی قوت‌های مشترک ولایت کابل که درترکیب آن ( نیروهای پ

بازگشت به اطلاعیه ها