اطلاعیه وزارت امورداخله پیرامون متوقف سازی روند توزیع پاسپورت

jamil-moi
y

هموطنان گرامی، طوریکه در جریان قرار دارید، شیوع ویروس کرونا در سراسرجهان یک تهدید جدی صحی برای تمام انسان‌ها میباشد و این ویروس در مکان‌های بسته و مزدحم بزودی انتشار نموده و افراد بیشتر را مصاب می سازد.
به منظور وقایه وجلوگیری از شیوع این ویروس، کمیته دولتی ارتباطات عامه فیصله نموده تا تمامی فعالیت‌های محلات که در آن تجمع افراد صورت می گیرد، متوقف گردد.
وزارت امور داخله طبق فیصله این کمیته، توزیع پاسپورت را در مرکز و ولایات کشور به استثنای موارد که درذیل به آن اشاره شده است، درتمام ولایات کشورالی اخیر برج حمل سال 1399 متوقف نموده است.
1- مریضان که درمرکز غرض اخذ پاسپورت به ‌ریاست عمومی پاسپورت مراجعه می‌نمایند بعد از تائید دوکتوران ریاست صحیه موظف دراداره مرکزی پاسپورت، می‌توانند پاسپورت را بدست آورند.
2- درولایات، مریضان حاد ومشهود می‌توانند بعد از تصدیق ریاست محترم صحت‌عامه ولایت مربوط، پاسپورت‌ دریافت نمایند.
3- ارائیه خدمات پاسپورت به تاجران ملی به ملاحظه جواز تجارتی ومکتوب وزارت محترم صنعت و تجارت، صورت می‌گیرد.
4- تمام مجروحین ملکی ونظامی درحالات خاص می‌توانند، پاسپورت دریافت نمایند.
5- متقاضیان که پاسپورت‌های شان ویزه معتبر داشته باشد و دارای مشکلات باشد، می‌توانند غرض حل مشکلات شان به ریاست عمومی پاسپورت ومدیریت‌های پاسپورت ولایات مراجعه نمایند.
6- متقاضیان محترم که قبل از صدور این اطلاعیه مورخ 27/12/1398 اسنادهای خویش راغرض اخذ پاسپورت درمرکز و ولایات طی مراحل نموده اند، می‌توانند بتاریخ‌های معینه پاسپورت خویش را از پوسته خانه‌های مربوطه بدست بیاورند.
7- خدمات تمدید ویزه برای اتباع خارجی در ریاست عمومی پاسپورت ومدیریت‌های پاسپورت ولایات که خدمات تمدید ویزه را دارا میباشند، ارائیه می‌گردد.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۶:۰
Background image

حمله تروریستی درکابل با هلاکت یک تروریست به پایان رسید

 صبح امروز، یک تروریست که با جنگ افزار مجهز بود بر یک عبادت گاه اهل هنود "درمسال " درمنطقه شوربازار، شهر کابل حمل کرد.

دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۴ - ۱۳:۰
Background image

اطلاعیه وزارت امورداخله

به منظور جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا و حفظ سلامتی مراجعین محترم که به وزارت امورداخله مراجعه می‌نمایند، نیاز است

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۶
Background image

اطلاعیه

طوریکه هموطنان محترم آگاهی دارند، اخیراً ویروسی بنام "کرونا" در حال گسترش است و این ویروس خطیر، یک تهدید جدی برای صحت ان

بازگشت به اطلاعیه ها