اطلاعیه ریاست عمومی پاسپورت

moi-af
sdf


ریاست عمومی پاسپورت از متقاضیان که از طریق آنلاین ثبت نام نموده خواهشمند است که مطابق به تاریخ درج شده در فورم های شان، به ریاست پاسپورت مراجعه نمایند.
برای آنعده متقاضیانی‌که قبلآ روز و تاریخ مراجعه از طریق فورم آنلاین داده شده بود و تا اکنون به اداره مرکزی پاسپورت مراجعه نکرده اند، رسانیده میشود که سر از فردا الی تاریخ 16 سرطان وقت داده شده است که جهت بایومتریک و سایر پروسه کاری شان، به ریاست پاسپورت مراجعه نموده تا پاسپورت های خویش را اخذ نمایند. در صورت عدم مراجعه چنین متقاضی الی تاریخ تعین شده، پاسپورت های شان اجرا نمی‌گردد.
بعد از این برای متقاضیانی که در فورم شان تاریخ مراجعه به ریاست پاسپورت، مشخص گردیده است  مکلف هستند در تاریخ معینه به اداره مرکزی پاسپورت مراجعه نمایند. به دلیل ازدحام زیاد در سیستم آنلاین و نیز رسیدگی به موقع به درخواست ها از این طریق، اگر فرد متقاضی در تاریخ معینه به ریاست پاسپورت مراجعه نکند، پس از گذشت سه روز از سیستم حذف و نوبت به متقاضی بعدی داده خواهد شد. این اصول پس از 16 سرطان تطبیق خواهد شد.

مطبوعاتي اعلامیې

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۱۳:۴۲
Background image

په معاملاتو کې د بهرنیو اسعارو په راکړه ورکړه د بندیز په اړه د کورنیو چارو وزارت خبرتیا

په معاملاتو کې د بهرنیو اسعارو په راکړه ورکړه د بندیز په اړه د کورنیو چارو وزارت خبرتیا

چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۵ - ۱۵:۳۵
Background image

د پولیسو د اکاډمۍ د عمومي قوماندانۍ خبرتیا

دمرکز او ولایتونوټولو هغه نوماندانو ته چي پولیسو اکاډمۍ د لیسانس(کمیساری) برنامه کې یي د شاملیدو په موخه د کانکور آزموینه کې د ګډون لپاره نوم لیکنه

چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۵ - ۱۵:۳۵
Background image

د ترافیکو پولیسو د عمومي ریاست خبرتیا

ټولو موټرو چلوونکي مکلف دي چې پر واټونو کي د تګ پر مهال لاندې مراتب به جدي توګه مراعات کړي. 

Back to announcements