۲۷ تن را در پیوند به سرقت، قتل، قمار و استفاده از مشروبات الکولی از ولایت های قندهار، بغلان، پکتیا، هرات، بلخ و لغمان بازداشت شدند.

moi-af
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰
ضصثفضض

منسوبین مبارزه با جرایم جنایی فرماندهی امنیه ولایت قندهار یک باند هشت نفری از سارقان حرفوی را که دست به سرقت وسایط و دکان ها در مربوطات شهر قندهار میزدند از ناحیه دوازدهم این شهر بازداشت نموده اند و همچنان سه تن دیگر نیز در پیوند به سرقت از ناحیه نهم شهرقندهار بازداشت شدند.
در همین حال، یک تن در پیوند به قتل یک دختر ۱۳ ساله از ولسوالی قرغیو ولایت لغمان و هفت تن دیگر در پیوند به "عمل شنیع قمار" از ولسوالی دوشی ولایت بغلان، از سوی نیروهای امنیتی امارت اسلامی بازداشت شده اند.
از سوی هم، نیروهای امنیتی یک تن را در پیوند به سرقت از ناحیه اول شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا و یک باند سه نفری از سارقان حرفوی دیگر را همراه با دو عراده موترسایکل سرقت شده از ولایت پکتیکا بازداشت نموده اند.
در یک خبر دیگر، دو سارق از مربوطات شهر هرات و دو تن دیگر در پیوند به سرقت و استفاده از مواد مخدر همراه با یک میل تفنگچه و مقداری تابلیت کا از مربوطات ولسوالی بلخ ولایت بلخ از سوی نیرهای پولیس بازداشت گردیدند