وزیر امورداخله امروز در دیدار با اعضای اتحادیه هوتل داران شهر کابل، روی تدابیر امنیتی لازم هوتل ها در کابل تاکید نمود.

moi-af
دوشنبه ۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۰:۵۱
moi

در این دیدار اعضای اتحادیه هوتل داران شهر کابل ضمن یاد آوری و اظهار امتنان از آمدن اصلاحات و تغیرات مثبت در پولیس، خواهان توجه بیشتر رهبری وزارت امورداخله در جهت تامین امنیت هوتل ها در شهر کابل گردیدند.

آنان گفتند که به منظور رفع نگرانی های امنیتی در هوتل های شهر کابل توجه بیشتر وزارت امورداخله نیاز بوده و از وزیر امورداخله خواستند تا در این زمینه آنان را همکاری نماید.

ویس احمد برمک وزیر امورداخله تامین امنیت شهروندان کشور را از عمده ترین وظایف پولیس ملی عنوان نموده گفت که به منظور توجه و رسیدگی به نگرانی های امنیتی مردم به خصوص هوتل ها در شهر کابل به مسؤلین هدایات لازم داده شده است و اقدامات تازه در این زمینه روی دست گرفته خواهد شد.

وزیر امورداخله وعده هرنوع همکاری را در جهت تامین امنیت هوتل ها در شهر کابل با اعضای اتحادیه هوتل داران داد و افزود که در آینده نزدیک بگونه بنیادی به نگرانی های امنیتی آنان توجه و رسیدگی خواهد شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۱:۱۱
Background image

پولیس ملی، از چندین رویداد تروریستی در ولایت هرات جلوگیری کرد


 نیروهای پولیس ملی، از 9 انفجار ماین در ولایت هرات جلوگیری کردند.

این ماین‌ها به تازه گی ازسوی تروریستان به هدف انجام حملات هراس افگنانه در مسیرسرک قریه زمان آباد ولسوالی پشتون زرغون. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۲۰:۲۱
Background image

پوليس يك تن را به اتهام قتل خداي نظر، يك تن از تاجران ملي را امروز بازداشت كرد.

موظفين پوليس كشفي كابل، فردي را كه متهم به قتل خداي نظر  يك تن از تاجران ملي كشور كه چندي قبل در منزلش به شكل مرموز به قتل رسيده بود امروز از ساحه ناحيه دوازدهم شهر كابل شناسايي و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۸:۳۱
Background image

پولیس در دو هفته اخیر؛ بیش از ۱۰۰ تن را به اتهام جرایم مختلف بازداشت نموده است.

بنا بر گزارش اداره عمومی مبارزه با جرایم وزارت امورداخله ، پولیس مبارزه با جرایم جنایی طی دو هفته اخیر در نقاط مختلف کشور، در ارتباط به  ارتکاب جرایم جنایی در مرکز و ولایات  در حدود ۱۰۵. . .

برگشت