وزیر امورداخله امروز در دیدار با اعضای اتحادیه هوتل داران شهر کابل، روی تدابیر امنیتی لازم هوتل ها در کابل تاکید نمود.

moi-af
دوشنبه ۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۰:۵۱
moi

در این دیدار اعضای اتحادیه هوتل داران شهر کابل ضمن یاد آوری و اظهار امتنان از آمدن اصلاحات و تغیرات مثبت در پولیس، خواهان توجه بیشتر رهبری وزارت امورداخله در جهت تامین امنیت هوتل ها در شهر کابل گردیدند.

آنان گفتند که به منظور رفع نگرانی های امنیتی در هوتل های شهر کابل توجه بیشتر وزارت امورداخله نیاز بوده و از وزیر امورداخله خواستند تا در این زمینه آنان را همکاری نماید.

ویس احمد برمک وزیر امورداخله تامین امنیت شهروندان کشور را از عمده ترین وظایف پولیس ملی عنوان نموده گفت که به منظور توجه و رسیدگی به نگرانی های امنیتی مردم به خصوص هوتل ها در شهر کابل به مسؤلین هدایات لازم داده شده است و اقدامات تازه در این زمینه روی دست گرفته خواهد شد.

وزیر امورداخله وعده هرنوع همکاری را در جهت تامین امنیت هوتل ها در شهر کابل با اعضای اتحادیه هوتل داران داد و افزود که در آینده نزدیک بگونه بنیادی به نگرانی های امنیتی آنان توجه و رسیدگی خواهد شد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۱:۵۰
Background image

از انفجار یک ماین درولایت هرات جلوگیری شد

منسوبان پولیس ضد تروریزم قومندان امنیه ولایت هرات، از انفجار یک ماین درداخل یک کاروان سرا در مربوطات حوزه سوم ولایت هرات جلوگیری کرده اند.
این ماین، توسط هراس افگنان، به هدف انجام عمل. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۰:۷
Background image

از وقوع يك انفجار در شهر کابل جلوگیری شد.

 
منسوبین حوزه پنجم پولیس شهر کابل، صبح امروز از انفجار یک حلقه ماین که در کنار جاده "سره‌میاشت" واقع در ناحیه پنجم شهر کابل جاسازی شده بود، جلوگیری نموده و با همکاری منسوبین امنیت. . .
یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۰:۶
Background image

10 هراس افگن طالب در کندهار کشته شدند

نیروهای امنیتی و دفاعی یک عملیات مشترک را در ساحات " بیسیم، شرغه، ذایل و چهارسنگان" ولسوالی خاکریز ولایت کندهار راه اندازی نموده اند.
در نتیجه این عملیات تا اکنون 10 هراس افگن طالب کشته. . .

برگشت