اطلاعیه ریاست عمومی پاسپورت

moi-af
jfh

ریاست عمومی پاسپورت در نظر دارد که بخاطر بهبود روند عرضه خدمات و تسریع بخشیدن مراحل کاری مراجعین محترم، یک‌سلسله تغیرات مثبت در سیستم های تخنیکی و تجهیزاتی این اداره بیاورد.
از اینکه همه روزه چهار الی پنج هزار جلد پاسپوت برای متقاضیان محترم در اداره مرکزی پاسپورت چاپ و توزیع میگردد، ماشین های چاپ و سایر وسایل تخنیکی به مرور زمان کارایی شان را از دست داده و نیاز به ترمیم و یا تبدیل پیدا میکنند.
تکمیل کار این پروسه مدتی زمان‌گیر بوده و نیاز دانسته می‌شود که عرضه خدمات پاسپورت الی تکمیل آن متوقف میگردد.
به اطلاع عموم متقاضیان محترم پاسپورت رسانیده میشود که الی تکمیل کار تیم های تخنیکی و ترمیم وسایل و تجهیزات متذکره، روند توزیع پاسپورت سر از تاریخ ۱۶ میزان بطور عموم متوقف میگردد.
 بناءً از مراجعین محترم خواهشمندیم که الی اطلاعیه بعدی که از طریق سایت های خبری وزارت امور داخله و ریاست عمومی پاسپورت به نشر خواهد رسید، به ریاست عمومی پاسپورت مراجعه ننمایند.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۴ - ۱۲:۹
Background image
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۵
Background image

اطلاعیۀ قوماندانی عمومی اکادمی پولیس

قوماندانی عمومی اکادمی پولیس در نظر دارد تا با درنظرداشت ظرفیت، یک عده افسران وساتنمنان پولیس را از طریق امتحان کانکور در برنامۀ لیسانس پوهنځۍ داخل

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۹
Background image

اطلاعیۀ قوماندانی عمومی اکادمی پولیس

قوماندانی عمومی اکادمی پولیس در نظر دارد که فارغان ذکور صنوف دوازدهم لیسه‌های مرکز و ولایات کشور را از طریق امتحان کانکور در برنامۀ لیسانس روزانۀ پ

بازگشت به اطلاعیه ها