اطلاعیه ریاست عمومی ترافیک

moi-af

از عموم راننده‌های وسایط نقلیه مختلف النوع که از مسیر شاهراه‌ کشور تردد می‌نمایند، احترامانه تقاضا بعمل می آید تا وسایط شان را مجهز با چین و سایر تجهیزات زمستانی بسازند. مسیر شاهراه کابل- قندهار امروز شاهد حادثات ناگوار ترافیکی ناشی از عدم بستن چین در وسایط نقلیه بود، ریزش برف در اکثریت شاهراه‌ کشور ادامه دارد، بنابراین آنعده از وسایط نقلیه که مجهز به چین و سایر تجهیزات زمستانی نباشند اجازه تردد در مسیر شاهراه‌ها را ندارند.
پولیس ترافیک کشور بخاطر حفظ جان و مال مسافرین و راننده ها، آنعده از وسایط نقلیه را که مجهز با چین و سایر تجهیزات زمستانی نباشند در مسیر شاهراه‌ها اجازه تردد نمیدهد.
لطفا با پولیس تان همکارباشید.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۷
Background image

ابلاغیه وزارت امور داخله

پولیس ملی افغانستان که جز قوه مجریه بوده، ممثل اراده مردم افغانستان جهت تامین امنیت، نظم و امن عامه، تنفیذ قانون و مبارزه با انواع جرایم است. محافظت از امنیت فرد فرد نیروهای پولیس ملی . . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۵
Background image

اطلاعیه وزارت امور داخله

تامین هر چه بهتر و خوبتر امنیت و نظم عامه در جامعه، خواست هر هموطن ما می باشد و نقش هموطنان گرامی ما در این بخش برجسته وانکارناپذیر است.
وزارت امور داخله با اظهار سپاس و امتنان از سهم . . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۰
Background image

اطلاعیه‌ی قوماندانی عمومی اکادمی پولیس ملی!

به تعقیب اطلاعیه قبلی، به اطلاع تمام افراد واجد شرایط که قبلاً فورم شمولیت اکادمی پولیس را اخذ نموده اند، رسانیده می‌شود که فورم های متذکره را پس از طی مراحل الی تاریخ (1397/11/25) به . . .

بازگشت به اطلاعیه ها