ابلاغیه وزارت امور داخله

moi-af


در روشنایی سیاست واضح و شفاف جلالتمآب محترم رئیس جمهور اسلامی افغانستان در مورد مذاکرات احتمالی با دشمن و انکشافات مرتبط به آن که خداخواسته باشد منجربه ثبات و استقرار نظام گردد به تمام رده‌های رهبری وزارت امورداخله هدایت داده میشود که:
1-وظایف وزارت امورداخله و پولیس مشخص است بنابر این از ابراز نظر، تبصره و تحلیل در مورد آشتی و صلح با دشمن ابا ورزند. بحث و مذاکره در حیطه صلاحیت رهبری دولت است نه نیروهای مسلح و این مباحث هیچ تاثیری برساختار، اهداف و برنامه های انکشافی وزارت امورداخله ندارد.
2- به تمام منسوبین وزارت امورداخله و پولیس هدایت داده می‌شود که از ابراز نظررسانه‌یی در مورد سیاست خارجی دولت اسلامی افغانستان ابا ورزند.
بحث در مورد سیاست خارجی افغانستان در حیطه صلاحیت منسوبین وزارت داخله نیست.
3-به‌منظور جلوگیری ازهدررفتن منابع و امکانات وزارت امورداخله و سوء استفاده از موقف و ایجاد کیش شخصیتی، شهرت طلبی وشبکه سیاسی، هدایت داده میشود که هیچ یک از ملاقات‌های وزارت امورداخله به شمول ملاقات‌های وزیر با سفیران، رهبران سیاسی و رهبران قومی به مقاصد تبلیغاتی عکاسی و فلمبرداری نگردد.
ممنوع التصویربودن رویدادهای این چنینی برهمه (از وزیر تا سرباز) قابل اعمال است.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۶:۳۹
Background image

اعلاميه وزارت امور داخله درپیوند به تهدید اخیرهراس افگنان طالب به رسانه ها و خبرنگاران!

نیروهای دفاعی وامنیتی افغانستان، اعلامیه اخیر گروه هراس افگنان طالب را که درآن، رسانه ها و خبرنگاران را هشدارداده اند، ب

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۳ - ۹:۵۵
Background image

اعلامیه وزارت امورداخله!

قراراست فردا تعدادی از هواداران نامزدان ریاست جمهوری، در شهر کابل دست به تظاهرات بزنند.

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۱۰:۳۰
Background image

بازگشت به اطلاعیه ها