ابلاغیه وزارت امور داخله

moi-af


در روشنایی سیاست واضح و شفاف جلالتمآب محترم رئیس جمهور اسلامی افغانستان در مورد مذاکرات احتمالی با دشمن و انکشافات مرتبط به آن که خداخواسته باشد منجربه ثبات و استقرار نظام گردد به تمام رده‌های رهبری وزارت امورداخله هدایت داده میشود که:
1-وظایف وزارت امورداخله و پولیس مشخص است بنابر این از ابراز نظر، تبصره و تحلیل در مورد آشتی و صلح با دشمن ابا ورزند. بحث و مذاکره در حیطه صلاحیت رهبری دولت است نه نیروهای مسلح و این مباحث هیچ تاثیری برساختار، اهداف و برنامه های انکشافی وزارت امورداخله ندارد.
2- به تمام منسوبین وزارت امورداخله و پولیس هدایت داده می‌شود که از ابراز نظررسانه‌یی در مورد سیاست خارجی دولت اسلامی افغانستان ابا ورزند.
بحث در مورد سیاست خارجی افغانستان در حیطه صلاحیت منسوبین وزارت داخله نیست.
3-به‌منظور جلوگیری ازهدررفتن منابع و امکانات وزارت امورداخله و سوء استفاده از موقف و ایجاد کیش شخصیتی، شهرت طلبی وشبکه سیاسی، هدایت داده میشود که هیچ یک از ملاقات‌های وزارت امورداخله به شمول ملاقات‌های وزیر با سفیران، رهبران سیاسی و رهبران قومی به مقاصد تبلیغاتی عکاسی و فلمبرداری نگردد.
ممنوع التصویربودن رویدادهای این چنینی برهمه (از وزیر تا سرباز) قابل اعمال است.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۱
Background image

پولیس صلاحیت دستگیری و حق فیر را دارد

پولیس اجازه دارد بخاطر دفاع از جان، مال و عزت مردم، دست به عمل باز دارنده بزند مانند: بازرسی، استنطاق و یا درحالتی که متوجه شود جان خودش در خطر است، به جنایت کار اجازه اقدام را نخواهد . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۶
Background image

به تمام منسوبین پولیس ملی!

به هدف کنترول و جلوگیری از گشت و گذار وسایط پولیس درشهرکابل، به تمام منسوبین پولیس هدایت داده می‌شود، که منبعد تمام وسایط پولیس که از ولایات به کابل داخل می‌شوند، یک روز قبل از داخل شدن . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۴
Background image

قابل توجه افراد شامل لست:

بخاطر وضاحت و تصفيه بعضي موارد که در ذيل به آن شرح داده شده است، هر چه عاجل خود را به نزديک ترين حوزه پوليس، قوماندانی امنيه پولیس کابل و يا رياست عمومی مبارزه با جرايم برسانند.
ازنیمه . . .

بازگشت به اطلاعیه ها