ابلاغیه وزارت امور داخله

moi-af


در روشنایی سیاست واضح و شفاف جلالتمآب محترم رئیس جمهور اسلامی افغانستان در مورد مذاکرات احتمالی با دشمن و انکشافات مرتبط به آن که خداخواسته باشد منجربه ثبات و استقرار نظام گردد به تمام رده‌های رهبری وزارت امورداخله هدایت داده میشود که:
1-وظایف وزارت امورداخله و پولیس مشخص است بنابر این از ابراز نظر، تبصره و تحلیل در مورد آشتی و صلح با دشمن ابا ورزند. بحث و مذاکره در حیطه صلاحیت رهبری دولت است نه نیروهای مسلح و این مباحث هیچ تاثیری برساختار، اهداف و برنامه های انکشافی وزارت امورداخله ندارد.
2- به تمام منسوبین وزارت امورداخله و پولیس هدایت داده می‌شود که از ابراز نظررسانه‌یی در مورد سیاست خارجی دولت اسلامی افغانستان ابا ورزند.
بحث در مورد سیاست خارجی افغانستان در حیطه صلاحیت منسوبین وزارت داخله نیست.
3-به‌منظور جلوگیری ازهدررفتن منابع و امکانات وزارت امورداخله و سوء استفاده از موقف و ایجاد کیش شخصیتی، شهرت طلبی وشبکه سیاسی، هدایت داده میشود که هیچ یک از ملاقات‌های وزارت امورداخله به شمول ملاقات‌های وزیر با سفیران، رهبران سیاسی و رهبران قومی به مقاصد تبلیغاتی عکاسی و فلمبرداری نگردد.
ممنوع التصویربودن رویدادهای این چنینی برهمه (از وزیر تا سرباز) قابل اعمال است.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۰:۴۴
Background image
پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۴
Background image

اعلامیه وزارت داخله در پیوند به مقرری قومندان امنیه جدید ولایت بلخ

ارزیابی‌های اخیر وزارت امور داخله در مورد امنیت ولایت بلخ نشان می‌دهد که امنیت این ولایت به صورت عمومی و مشخصاً امنیت شهرمزار شریف و ولسوالی‌های شولگره، بلخ، چمتال و زارع نگران کننده . . .

جمعه ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۰
Background image

اعلامیه وزارت امور داخله.

به اساس بررسی‌های ابتدایی، حادثه تروریستی روز گذشته در غرب کابل را گروه تروریستی طالبان انجام داده است، در این حمله 11 تن بشمول سه خانم به شهادت رسیده و 95 تن دیگر بشمول 12 خانم زخم . . .

بازگشت به اطلاعیه ها