اطلاعیه ریاست پاسپورت

moi-af
ktgq1

قابل توجه هموطنان گرامی؛
اخیرا برخی از افراد فرصت‌طلب و کاذب در شبکه های اجتماعي بنام شماری از ادارات رسمی حساب های مستعار ایجاد نموده اند تا بتوانند از این طریق با تبلیغات سوء و نشرات منفی افکارعامه را مغشوش نمایند.
منجمله؛ حساب مستعاری در شبکه تویتر بنام "د ۱.۱.۱ د پاسپورت عمومی ریاست" از سوی این افراد فرصت طلب ایجاد و از این طریق تبلیغات کاذب و منفی را به‌راه انداخته اند.  فرد فرصت طلب در صفحه متذکره  نوشته است که نظر  به تصمیم رهبری وزارت امورداخله قیمت تعرفه های پاسپورت افزایش داده شده است.
این موضوع قطعاَ حقیقت ندارد و هیچ‌گونه تغییراتی در قیمت تعرفه های پاسپورت به وجود نیامده است. 
تبلیغات منفی و مغشوش سازی افکار عامه مطابق به قانون جرم است و در صورت شناسایی با عامیلین آن برخورد جدی صورت خواهد گرفت. به نیروهای کشفی هدایت داده شده است تا چنین افرادی که با تبلیغات کاذب و منفی شان همواره در تلاش خدشه‌دار ساختن افکار عامه هستند را شناسایی و فوراَ بازداشت نمایند.
اداره عمومی مرکزی پاسپورت از متقاضیان میخواهد که فریب چنین افراد کاذب و فرصت طلب را نخورند.
 قیمت پول تعرفه پاسپورت های عادی مطابق به گذشته، برای افراد بالاتر از سن ۱۵ سال، با اعتبار میعاد ۱۰ سال، به شمول پول سره میاشت و پُسته خانه مبلغ ۱۰۴۰۰ افغانی، و برای افراد زیر سن ۱۵ سال، پاسپورت‌های عادی با اعتبار ۵ ساله، قیمت مجموعی به شمول پول سره میاشت و پُسته‌خانه، مبلغ ۳۶۵۰ افغانی معین گردیده است.

مطبوعاتي اعلامیې

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۱۳:۴۲
Background image

په معاملاتو کې د بهرنیو اسعارو په راکړه ورکړه د بندیز په اړه د کورنیو چارو وزارت خبرتیا

په معاملاتو کې د بهرنیو اسعارو په راکړه ورکړه د بندیز په اړه د کورنیو چارو وزارت خبرتیا

چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۵ - ۱۵:۳۵
Background image

د پولیسو د اکاډمۍ د عمومي قوماندانۍ خبرتیا

دمرکز او ولایتونوټولو هغه نوماندانو ته چي پولیسو اکاډمۍ د لیسانس(کمیساری) برنامه کې یي د شاملیدو په موخه د کانکور آزموینه کې د ګډون لپاره نوم لیکنه

چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۵ - ۱۵:۳۵
Background image

د ترافیکو پولیسو د عمومي ریاست خبرتیا

ټولو موټرو چلوونکي مکلف دي چې پر واټونو کي د تګ پر مهال لاندې مراتب به جدي توګه مراعات کړي. 

Back to announcements