اعلامیه وزارت داخله در پیوند به مقرری قومندان امنیه جدید ولایت بلخ

rozi_moi

ارزیابی‌های اخیر وزارت امور داخله در مورد امنیت ولایت بلخ نشان می‌دهد که امنیت این ولایت به صورت عمومی و مشخصاً امنیت شهرمزار شریف و ولسوالی‌های شولگره، بلخ، چمتال و زارع نگران کننده بوده و هم چنان مشکلات که در بندر حیرتان تاجران ملی داشتند، ایجاب می‌کرد تا توجه خاص به امنیت ولایت بلخ صورت گیرد.
از سوی دیگر وجود افراد مسلح غیر مسوول، افزایش فعالیت باندهای جنایتکار و فعالیت گروه‌های تروریستی باعث وضعیت نامطلوب امنیتی در بخش‌های از ولایت بلخ شده است.
به این اساس تصمیم اتخاذ گردید که در سطح رهبری پولیس بلخ تغییرات به میان آید تا در این ولایت امنیت بهبود پیدا ‌کند و مردم ‌بتوانند در سایه امنیت و آرامش کامل زندگی کنند، بنا‌ءً مل پاسوال عبدالرقیب مبارز که یک شخص ورزیده، قاطع و متجرب است به حیث قومندان امنیه بلخ گماشته شد، که امروز رسماً معرفی خواهند شد.
تغییر و تبدیل در حکومت و به خصوص در چارچوب نیروهای امنیتی به منظور بهبود وضعیت امنیتی یک اصل است، بنابر این تقرر قومندان امنیه جدید ربط به مسایل سیاسی ندارد و بخشی از روند عادی حکومت داری است که جهت بهبود وضعیت در بلخ روی دست گرفته شده است.
وزارت امور داخله خود را متعهد به ارایه خدمات بهتر امنیتی به منظور پاسداری از آرامش و امنیت مردم میداند و در این راستا اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

مطبوعاتي اعلامیې

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۹:۱۶
Background image

د کورنیو چارو وزارت ابلاغیه

د کابل ښاریانو د عامه امن او نظم د لا ښه ټینګښت په موخه خبر ورکول کېږي چې:

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۵
Background image

د کورنیو چارو وزارت خبرتیا!

په ټولنه کې د ښه امنیت او عامه نظم ټینګول، د هر هېوادوال غوښتنه ده او په دې برخه کې د هېوادوالو رول با ارزښته او د پام و

یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۲
Background image

د کورنیو چارو وزارت ابلاغیه

د هېواد عزتمنو وګړو ته د آسانتیاوو د برابرولو او د ترافیکو د نظم د راوستو په موخه له دې وروسته د کورنیو چارو وزارت هیڅ ج

Back to announcements