۴۰ تن در پیوند به سرقت، در گیری مسلحانه و حمل سلاح غیر قانونی از ولایت های کابل، تخار، لغمان، کندز، هرات، بدخشان، فراه و دایکندی بازداشت شدند. 

moi-af
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۳:۶
fgh

منسوبین پولیس قوماندانی امنیه ولایت کابل ۱۳ تن از دزدان حرفه ای را که مبلغ ۵۰ هزار دالر امریکایی یک تجار را به سرقت برده بودند طی یک عملیات هدف مند، از مربوطات ناحیه یازدهم شهر کابل همراه با پول های سرقت شده بازداشت نمودند.
در همین حال، پنج تن در پیوند به سرقت از ناحیه ششم شهر تالقان و ولسوالی فرخار ولایت تخار و سه سارق دیگر حین سرقت دکان مبایل فروشی از ساحه "دره جوزگون" واقع شهر کهنه فیض آباد مرکز ولایت بدخشان از سوی نیروهای امنیتی بازداشت گردیده اند. 
از سوی هم، منسوبین پولیس هفت تن را در پیوند به درگیری مسلحانه دو خانواده همراه با سه میل سلاح از مربوطات ناحیه اول شهر مهترلام مرکز ولایت لغمان و دو تن دیگر را در پیوند به سرقت و حمل سلاح غیرقانونی از ولایت های فراه و دایکندی بازداشت نموده اند.
 در یک خبر دیگر، پنج تن در پیوند به سرقت همراه با یک میل سلاح از ناحیه های سوم، چهارم و ششم شهر کندز و یک سارق دیگر از مربوطات ناحیه نهم شهر قندهار از سوی پولیس ملی بازداشت شده اند. 
همچنان، منسوبین پولیس مبارزه با جرایم جنایی فرماندهی امنیه ولایت هرات دو تن را در پیوند به سرقت نزدیک به ۵۰۰ کیلو گرام "مغز جوز" و دو سارق دیگر را همراه با یک میل سلاح و تیلفونهای سرقت شده از مربوطات این ولایت بازداشت نموده اند.