اعلامیه مطبوعاتی وزارت امورداخله درپیوند به رویداد تروریستی امروز در ولایت غزنی

hakimi-moi
1111

به اساس معلومات پولیس غزنی، حوالی ساعت 8:30 صبح امروز، یک تروریست طالب با استفاده از یک موتر بمب گذاری شده نوع مازدا، درمربوطات حوزه سوم امنیتی شهرغزنی، منفجر ساخت که درنتیجه آن به شمول دو سرباز امنیت ملی چهار تن از هموطنان ما شهید و به شمول پنج کارمند امنیت ملی 139 تن دیگر از هموطنان ما که در آن دانش آموزان مکتب و کودکان نیز شامل هستند، زخم برداشتند.
زخمیان این رویداد، به اسرع وقت، توسط نیروهای پولیس، به نزدیکترین شفاخانه انتقال شده اند.
وزارت امورداخله، رویداد تروریستی امروز که باعث شهادت و زخمی شدن شماری از هموطنان ملکی بشمول کودکان مکتب درولایت غزنی گردید، به شدت محکوم کرده و طراحان این حمله را دشمنان شکست خورده می داند که به خاطر پنهان کاری و کتمان شکست‌های شان درمیدان های نبرد، افراد ملکی را هدف قرار می دهند.
وزارت امورداخله، در حالیکه از شهادت و زخمی شدن هموطنان به ویژه کودکان و متعلمین مکاتب در این حادثه تروریستی به شدت متاثر گردیده است، مراتب همدردی و تسلیت عمیق خویش را برای خانواده‌های شهدا ابراز می کند و از بارگاه خداوند منان برای آنان صبر و شکیبایی و برای زخمی شده گان، سلامتی کامل تمنا می دارد.

مطبوعاتي اعلامیې

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۸:۵۹
Background image

د کابل د نننۍ ترهګریزې پېښې په تړاو د کورنیو چارو وزارت اعلامیه

نن له غرمې وروسته د یوې بجې په شاوخوا کې یوه ځانمرګي بریدګر د کابل ښار د نهمې امنیتي حوزې اړوند د احمد شاه مسعود څلور لا

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۸:۵۴
Background image

د کورنیو چارو وزارت اعلامیه

تېره شپه شاوخوا ۰۹:۵۵ دقیقې د کابل ښار په قابل بای سیمه کې د ګرین ولېج کمپ سویلي دېوال ته څېرمه له چاودېدونکو توکو یو ډک

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۳:۷
Background image

د کورنیو چارو وزارت خبرتیا

ټولو درنو کابل مېشتو ته خبر ورکول کېږي چې شونې ده نن شپه له ۷ تر ۹ بجو د افغانستان د یوې پېړۍ خپلواکۍ د لمانځنې په موخه

Back to announcements