اعلامیه مطبوعاتی وزارت امورداخله درپیوند به رویداد تروریستی امروز در ولایت غزنی

hakimi-moi
1111

به اساس معلومات پولیس غزنی، حوالی ساعت 8:30 صبح امروز، یک تروریست طالب با استفاده از یک موتر بمب گذاری شده نوع مازدا، درمربوطات حوزه سوم امنیتی شهرغزنی، منفجر ساخت که درنتیجه آن به شمول دو سرباز امنیت ملی چهار تن از هموطنان ما شهید و به شمول پنج کارمند امنیت ملی 139 تن دیگر از هموطنان ما که در آن دانش آموزان مکتب و کودکان نیز شامل هستند، زخم برداشتند.
زخمیان این رویداد، به اسرع وقت، توسط نیروهای پولیس، به نزدیکترین شفاخانه انتقال شده اند.
وزارت امورداخله، رویداد تروریستی امروز که باعث شهادت و زخمی شدن شماری از هموطنان ملکی بشمول کودکان مکتب درولایت غزنی گردید، به شدت محکوم کرده و طراحان این حمله را دشمنان شکست خورده می داند که به خاطر پنهان کاری و کتمان شکست‌های شان درمیدان های نبرد، افراد ملکی را هدف قرار می دهند.
وزارت امورداخله، در حالیکه از شهادت و زخمی شدن هموطنان به ویژه کودکان و متعلمین مکاتب در این حادثه تروریستی به شدت متاثر گردیده است، مراتب همدردی و تسلیت عمیق خویش را برای خانواده‌های شهدا ابراز می کند و از بارگاه خداوند منان برای آنان صبر و شکیبایی و برای زخمی شده گان، سلامتی کامل تمنا می دارد.

مطبوعاتي اعلامیې

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۹:۲۸
Background image

د کندهار پر امنیه قومندانۍ ترهګریز برید کې اوه بریدګر ووژل شول.

نن مازدیګر شاوخوا ۰۴:۳۰ بجې بریدګرو د کندهار ولایت پر امنیه قومندانۍ ترهګریز برید وکړ.

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۹:۲۳
Background image

د کابل پوهنتون دروازې ته څېرمه د موټر بم چاودنې په تړاو د کورنیو چارو وزارت اعلامیه!

نن سهار شاوخوا ۰۷:۳۰ بجې د کابل پوهنتون سویلي دروازې ته څېرمه موټر بم چاودنه شوې.

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۹:۳۱
Background image

خبرتیا!

د کورنیو چارو وزارت د درنو منسوبینو ستونزو ته د رسیدګۍ لپاره او د مشرانو، متنفذینو او د ملي شورا د درنو غړو د وخت د مخنی

Back to announcements