تمدید اعلان پروژه تهیه و تدارک دو قلم گوشت گاو و گوسفند

nazary_admin

Publish Date

 

از آنجائیکه تمام شما مطلع هستید جلسه آفرگشائی و ضرب الاجل تسلیمی آفر ها  به تاریخ 14/11/1398 درج شرطنامه گردیده است، با در نظر داشت بعضی از ملاحظات ضرب الاجل تسلیمی آفرها و زمان آفرگشائی برای 15 روز یعنی از تاریخ 14/11/1398 الی 29/11/1398 تمدید گردیده است، همچنان قابل ذکر است که میعاد تکمیل پروژه نیز تعدیل گردیده است که جهت معلومات مزید تمدید زمان همراه با تعدیل میعاد در ویب سایت موجود می باشد.

Documents

فارمت تعدیل دوقلم گوشت شماره 1
فارمت تمدید دو قلم گوشت شماره 1

More tenders

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۰:۵۱
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی تهیه و تدارک دو  قلم تیل دیزل و پطرول  مورد ضرورت جنراتور های  تصدی ملی محافظت عامه برای سال مالی 1399 وزارت امور داخله

 

اداره تدارکات ملی ( NPA) به نماینده گی از  وزارت  امور داخله از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی  تهیه و تدارک دو  قلم تیل دیزل و پطرول  مورد ضرورت جنراتور . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۹:۴۴
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی پروژه تهیه وتدارک 73 قلم ظروف و تجهیزات مواد اعاشوی ضرورت قوای پولیس برای سال مالی 1399

 اداره تدارکات ملی ( NPA) به نماینده گی از  وزارت  امور داخله از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه وتدارک 73 قلم ظروف و تجهیزات مواد اعاشوی ضرورت . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۲
Background image

تمدید اعلان داوطلبی پروژه تهیه و تدارک یک قلم روغن مورد ضرورت ریاست عمومی لوژستیک وزارت امور داخله

اعلان دعوت به داوطلبی پروژه تهیه و تدارک یک قلم روغن  مورد ضرورت ریاست عمومی لوژستیک وزارت امور داخله که قرار بود به تاریخ 30/11/1398 آفرگشائی گردد اما ضرب العجل تسلیمی آفرها از تاریخ . . .

Back to tenders