تفاهم‌نامه همکاری در جهت سهولت سازی توزیع پاسپورت برای حجاج، میان ادارات پاسپورت و حج و اوقاف، به امضا رسید

moi-af
sd

سه شنبه، ۲۰ ثور ۱۴۰۱
ریاست عمومی پاسپورت به هدف سهولت سازی در روند ارایه خدمات پاسپورت برای حجاج محترم، تفاهم‌نامه همکاری را با اداره حج و اوقاف امضا نمود.
بر اساس این تفاهم‌نامه سهولت های بیشتر در زمینه دریافت پاسپورت برای کسانی که قصد فریضه حج را در سال جاری دارند، به وجود آمده است.
الحاج مولوی عبدالحکیم حمدی، رئیس عمومی پاسپورت وزارت امورداخله گفت که به منظور ایجاد سهولت در روند توزیع پاسپورت، برای کسانیکه قصد ادای فریضه حج را در سال جاری دارند، این تفاهم‌نامه را با اداره حج و اوقاف امضا نمود.
مولوی حمدی افزود که، اعزام تیم های سیار از اداره مرکزی پاسپورت جهت ارایه خدمات به مراکز تجمعات حجاج در کابل و همچنان فراهم نمودن سهولت ها در جهت توزیع پاسپورت در مراکز ولایات کشور برای حجاج محترم، از جمله مواردی است که در این تفاهمنامه به امضا رسیده است. 
در همین حال اداره حج و اوقاف مکلف گردید شهرت تمام افرادی که جهت ادای فریضه حج ثبت و راجستر آن اداره گردیده اند را با ریاست عمومی پاسپورت شریک نمایند، تا مطابق به آن اقدامات عملی از سوی این اداره روی دست گرفته شود.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱/۳۰ - ۱۴:۳۶
Background image
دوشنبه ۱۴۰۱/۱/۲۲ - ۱۳:۳۳
Background image

اطلاعیه ریاست پاسپورت

قرار معلوم برخی از افراد به بهانه‌های مختلف در زمینه خانه‌پری فورم آنلاین برای پاسپورت، از هموطنان ما پول هنگفت مطالبه می‌نمایند، در حالیکه اجوره خ

بازگشت به اطلاعیه ها