اعلامیه مطبوعاتی، برنامه میثاق امنیتی

jamil-moi
t

پس از آغاز برنامه میثاق امنیتی نیروهای امنیتی در مبارزه علیه جرم و جنایتکار ضربات کوبنده بر قاچاقچیان مواد مخدر وارد نموده‌اند.
معینیت مبارزه با مواد مخدر وزارت امور داخله و قومندانی امنیه کابل در یک عملیات مشترک ۱۰ تن قاچاقچیان مواد مخدر را با دو تن منسوبین پولیس متهم در قضیه و شرکای جرمی آنها بالفعل بازداشت نمودند.

در نتیجه عملیات نیروهای امنیتی از نزد قاچاقچیان مواد مخدر ۲۲ کیلوگرام انواع مختلف مواد مخدر، ۲۴۳۶۸۵ یورو، ۵۴۷۳۵ دالر ۵۳۱۵۲۰ افغانی، ۷۲۸۳۵۰ کلدار، ۲۴۰۰ پوند، ۱۰۰۰ ون کوریایی و ۵۲۰ لیره ترکیه پول نقد کشف و ضبط گردید. همچنان از نزد قاچاقچیان ۱۵۰ جلد تذکره جعلی نیز بدست آمده است.

از آغاز برنامه میثاق امنیتی مبارزه نیروهای امنیتی بر ضد تروریستان، جنایت کاران و جرایم سازمان یافته به گونه بی سابقه در حال گسترش است. در اثر سعی و تلاش منسوبین امنیتی و همکاری شهروندان کابل عاملان ترور، جرم و جنایت سراسیمه شده و در محاصره قرار گرفته اند.

در هفته نخست میثاق امنیتی بربنیاد همکاری اطلاعاتی شبکه های وطندوست مردمی با نیروهای امنیتی ۲۰۰ تن مجرمین سازمان یافته شناساسی شده و شمار زیاد آنها گرفتار گردیده و به نهادهای قضایی سپرده شده اند.
مبارزه علیه تروریزم، جرم و جنایت ادامه دارد.
با پولیس همکار بمانید.

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۵
Background image

اعلامیه وزارت امور داخله در پیوند به حادثه تروریستی امروز در شهر کابل 

 استفاده از مواد انفجاری تعبیه‌شده و ماین‌ها جنایت جنگی محسوب می‌شود و طالبان مسوول این جنایات و کشتار اند.

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۸
Background image

پیام رهبری وزارت امور داخله در پیوند به درگذشت پاسوال علی مست "مومند" 

 با تاسف فراوان آگاه شدیم که پاسوال علی مست "مومند" یکی از کادرهای مجرب و ورزیده پولیس ملی در اثر مریضی که عاید حالش گرد

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۱۱:۱۱
Background image

بازگشت به اطلاعیه ها