اعلامیه مطبوعاتی، برنامه میثاق امنیتی

jamil-moi
t

پس از آغاز برنامه میثاق امنیتی نیروهای امنیتی در مبارزه علیه جرم و جنایتکار ضربات کوبنده بر قاچاقچیان مواد مخدر وارد نموده‌اند.
معینیت مبارزه با مواد مخدر وزارت امور داخله و قومندانی امنیه کابل در یک عملیات مشترک ۱۰ تن قاچاقچیان مواد مخدر را با دو تن منسوبین پولیس متهم در قضیه و شرکای جرمی آنها بالفعل بازداشت نمودند.

در نتیجه عملیات نیروهای امنیتی از نزد قاچاقچیان مواد مخدر ۲۲ کیلوگرام انواع مختلف مواد مخدر، ۲۴۳۶۸۵ یورو، ۵۴۷۳۵ دالر ۵۳۱۵۲۰ افغانی، ۷۲۸۳۵۰ کلدار، ۲۴۰۰ پوند، ۱۰۰۰ ون کوریایی و ۵۲۰ لیره ترکیه پول نقد کشف و ضبط گردید. همچنان از نزد قاچاقچیان ۱۵۰ جلد تذکره جعلی نیز بدست آمده است.

از آغاز برنامه میثاق امنیتی مبارزه نیروهای امنیتی بر ضد تروریستان، جنایت کاران و جرایم سازمان یافته به گونه بی سابقه در حال گسترش است. در اثر سعی و تلاش منسوبین امنیتی و همکاری شهروندان کابل عاملان ترور، جرم و جنایت سراسیمه شده و در محاصره قرار گرفته اند.

در هفته نخست میثاق امنیتی بربنیاد همکاری اطلاعاتی شبکه های وطندوست مردمی با نیروهای امنیتی ۲۰۰ تن مجرمین سازمان یافته شناساسی شده و شمار زیاد آنها گرفتار گردیده و به نهادهای قضایی سپرده شده اند.
مبارزه علیه تروریزم، جرم و جنایت ادامه دارد.
با پولیس همکار بمانید.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۹ - ۸:۵۲
Background image

اعلامیهٔ مطبوعاتی وزارت امور داخله در پیوند به رویداد تروریستی ولایت لوگر

طالبان حوالی ساعت ۷:۴۰ دقیقه عصر امروز یک عراده موتر کرولا مملو از مواد انفجاری را در ساحه چوک شاروالی شهر پل علم مرکز و

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۳۱ - ۲۱:۱۹
Background image

اطلاعیه قوماندانی اکادمی پولس ملی شهید سترپاسوال عبدالرازق

به اطلاع آنعده افرادی‌که کارت شمولیت امتحان کورس سه ماهه افسری در رشته گمرکات را اخذ نموده‌اند، رسانیده می‌شود که به روز

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۳۱ - ۱۳:۳۴
Background image

اعلامیه مطبوعاتی، برنامه میثاق امنیتی

پس از آغاز برنامه میثاق امنیتی نیروهای امنیتی در مبارزه علیه جرم و جنایتکار ضربات کوبنده بر قاچاقچیان مواد مخدر وارد نمو

بازگشت به اطلاعیه ها