چهار قومندان کلیدی گروه هراس‌افگن طالب در هرات هلاک شد

farhadi-moi
یکشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۱:۱۲
moi

نیروهای هوائی، روزگذشته، گروهی از افراد کلیدی هراس‌افگنان طالب را در روستای غش و چمغاغ ولسوالی غوریان ولایت هرات شناسائی و هدف حمله هوائی قرار دادند که درنتیجه آن، چهار فرد کلیدی این گروه بنام‌های ملا مسلم، ملا بشیر، ملا وکیل و ملا کریم هلاک شده اند.
دراین حملات هوائی، برعلاوه هلاک این چهار فرد کلیدی هراس‌افگنان طالب، دوعراده موترسایکل، دومیل کلاشینکوف و مقداری مهمات این گروه نیز تخریب شده است.


 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۷
Background image

بازداشت 16 تن به اتهام جرايم مختلف از جمله؛ فروش موادمخدر، سرقت، هراس‌افگنی و حمل سلاح غيرقانونی از ولايت‌های کابل، فاریاب، تخار ، جوزجان و پروان


منسوبین پولیس مبارزه با موادمخدر ولایت کابل، روزگذشته دو عملیات را از بهر بازداشت فروشنده‌گان موادمخدر در نواحی هفتم و دوازدهم شهر کابل راه‌اندازی نمودند که در نتیجه آن سه فروشنده. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۷
Background image

پولیس هرات یک قاچاقبر مواد مخدر را همراه با مقدار ۲۵ کیلوگرام مواد بازداشت کرد.

این فرد که باشنده ولسوالی گذره ولایت هرات می‌باشد، به ظن نگهداری و قاچاق مواد مخدر توسط پرسونل پولیس مبارزه با موادمخدر قوماندانی امنیه هرات از منطقه "محل دشت" مربوط ولسوالی گذره. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۰
Background image

بازداشت ۱۱ تن در پیوند به قاچاق و فروش مواد مخدر از ولایت های کابل، دایکندی و بغلان.

منسوبین پولیس مبارزه با مواد مخدر "قوماندانی کنترول دروازه های شهر کابل" در چهار عملیات جداگانه‌ ۸ تن را در پیوند به قاچاق بیشتر از ۶ کیلو گرام مواد مخدر مختلف النوع از دروازه چوک. . .

برگشت