بازداشت یک قاچاقبر موادمخدر از دروازه چوک‌ارغندی ولایت کابل

farhadi-moi
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۴
h


منسوبین پوليس مبارزه با موادمخدر وزارت امورداخله موظف در دروازه‌های شهر کابل، عملیاتی‌ را پیش از چاشت امروز در دروازه (چوک‌ارغندی) ولایت کابل راه‌اندازی نمودند که در نتیجه یک قاچاقبر موادمخدر را همراه با ١٠ کیلوگرام موادمخدر (شیشه) بازداشت کردند.
فرد بازداشت شده، این مقدار موادمخدر را در میان تخته‌های الماری جابجا نموده بود و می‌خواست آن را از ولایت کندهار به ولایت ننگرهار قاچاق نماید.

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۷
Background image

بازداشت 16 تن به اتهام جرايم مختلف از جمله؛ فروش موادمخدر، سرقت، هراس‌افگنی و حمل سلاح غيرقانونی از ولايت‌های کابل، فاریاب، تخار ، جوزجان و پروان


منسوبین پولیس مبارزه با موادمخدر ولایت کابل، روزگذشته دو عملیات را از بهر بازداشت فروشنده‌گان موادمخدر در نواحی هفتم و دوازدهم شهر کابل راه‌اندازی نمودند که در نتیجه آن سه فروشنده. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۷
Background image

پولیس هرات یک قاچاقبر مواد مخدر را همراه با مقدار ۲۵ کیلوگرام مواد بازداشت کرد.

این فرد که باشنده ولسوالی گذره ولایت هرات می‌باشد، به ظن نگهداری و قاچاق مواد مخدر توسط پرسونل پولیس مبارزه با موادمخدر قوماندانی امنیه هرات از منطقه "محل دشت" مربوط ولسوالی گذره. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۰
Background image

بازداشت ۱۱ تن در پیوند به قاچاق و فروش مواد مخدر از ولایت های کابل، دایکندی و بغلان.

منسوبین پولیس مبارزه با مواد مخدر "قوماندانی کنترول دروازه های شهر کابل" در چهار عملیات جداگانه‌ ۸ تن را در پیوند به قاچاق بیشتر از ۶ کیلو گرام مواد مخدر مختلف النوع از دروازه چوک. . .

برگشت