فداکاری‌های صادقانه نیروهای امنیتی و دفاعی جهت تامین امنیت و حاکمیت، با قلم زرین ثبت تاریخ معاصر کشور خواهندشد

نیروهای امنیتی و دفاعی کشور افتخار مردم بوده، از مال و جان و وطن خویش با ریختاندن خون شان دفاع نموده و به دشمن اجازه نمی‌دهد که امنیت مردم را مختل سازند.

این مطلب را سترپاسوال مرادعلی‌مراد معین ارشد امور امنیتی وزارت امور داخله در مراسم معرفی قومندان جدید ولایت پکتیا در یک گردهمای بزرگ با اشتراک والی، هیئت رهبری آن ولایت، قومندان قول اردوی 203 تندر، لوای نمبر 4 نظم و عامه، سرپرست قومندان زون ساحوی 303 سپین‌غر، لوای نمبر 2 سرحدی، اعضای شورای ولایتی ، متنفذین، جوانان و اعضای نهادهای مدنی-اجتماعی با اتحاف دعا به روح شهدا، مخصوصا شهدای اخیر نیروهای امنیتی در قومندانی پکتیا اظهار داشته، افزود که دولت و مردم افغانستان بالای نیروهای امنیتی خویش افتخار داشته و قربانی‌های نیروهای امنیتی و دفاعی کشور را جهت تامین امنیت و حاکمیت قانون فراموش نخواهند کرد.

معین ارشد امنیتی حمایت وهمکاری مردم با نیروهای امنیتی را تقدیر نموده اضافه نمود که پولیس ملی افغانستان در هر شرایط کنار مردم خویش قرار داشته و در تامین امنیت، حفاظت از حاکمیت و نوامیس ملی جان شان را قربانی می‌نمایند. وی تاکید نمود که دشمن با اعمال وحشیانه‌شان نمی‌تواند به قلوب مردم افغانستان جا پیدا کند و هر روز با اعمال ضدبشری شان چهره‌ی پلیدشان را به نمایش می‌گذارند.

در این گردهمایی والی، اعضای شورای ولایتی و بزرگان ولایت پکتیا ضمن اعلام همکاری با نیروهای امنیتی و دفاعی کشور بیان داشتند که از هیچ گونه سعی و تلاش جهت تامین امنیت آن ولایت دریغ نخواهند کرد.

سترپاسوال مرادعلی‌مراد معین ارشد امور امنیتی وزارت داخله همچنان از ساحات تخریبی حمله تروریستی اخیر بالای قومندانی امنیه ولایت پکتیا دیدن نموده و هدایات لازم را جهت بازسازی و اعمار تحکیمات به مسوولان اصدار فرمودند.