پیام تبریکی محترم وزیر امورداخله به مناسبت فرارسیدن سال نو!

فرا رسیدن، سال نو 1396 را به نماینده‌گی از رهبری وزارت امور داخله جمهوری اسلامی افغانستان، به تمامی نيرو هاي  امنیتی و دفاعی کشور، به ویژه نیروهای دلیر پولیس ملی و مردم عزت‌مند افغانستان، از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض نموده و سال مملو از موفقیت و خوشبختی برای شان آرزو می نمایم.

نیروهای پولیس ملی کشور، در کنار سایر نیروهای امنیتی، در سال 1395 خورشیدی، با دلیری و شهامت بی نظیر در برابر تروریستان و دهشت افگنان ایستاده‌گی نموده و با فداکردن جان‌های شرین خود، از مردم و کشور خویش دفاع کردند که جا دارد به روح شهدای با عزت نیروهای پولیس ملی و پولیس محلی اتحاف دعا نموده، برای زخمیان نیروهای پولیس، شفاعاجل وبرای بازمانده‌گان شان از بارگاه ایزد متعال صبرجمیل استدعا نمایم.

مردم عزتمند افغانستان مطمین باشند که نیروهای پولیس ملی در سال پیشرو نیز با شهامت و مردانگی، در راستای تامین امنیت و فراهم‌ سازی زنده‌گی آرام برای مردم خویش، ایستاده‌گی نموده و اجازه نمی‌دهند که تروریستان و دهشت‌افگنان آرامش مردم را برهم زنند.

نیروهای پولیس ملی، به ویژه در روزهای نوروز، به خاطر تامین امنیت مراسم نوروزی، آماده‌گی عام و تام دارند و به عوامل آشوبگر اجازه نخواهند داد که مراسم خوشی و شادمانی مردم را اخلال نمایند.

امیدواریم که سال نو خورشیدی، سال مملو از خوشی و خوشبختی به تمامی مردم افغانستان بوده و کشور عزیزمان افغانستان، پله‌ های پیشرفت و ترقی را در این سال با موفقیت بپیماید.

سترپاسوال تاج‌محمد جاهد
وزیر امورداخله جمهوری اسلامی افغانستان